Hlášky hodnocené kladně uživatelem „baik“

<a> studuju gimpl...

<a> chlape my mame v serverovni este stary, ale funkcny Comparex (uz nepouzivany) a ludia sa idu pozabijat, ze kto si to odvezie domov ako kompletnu obyvackovu stenu!!!

<Klara> Please authorize my request and add me to your Contact List.
<n0ty> kdo to je???
<Klara> a kdo je tohle?
<n0ty> mno já newim, já jsem měl z tadytoho ICQ čísla žádost o autorizaci ;-)
<n0ty> a neznámý lidi neautorizuji, takže jestli je to omyl, tak dík a čau ;-)
<Klara> ne e nejni odkud si prosim
<n0ty> Teplice/Liberec... ;)
<Klara> aaaha... tak to je omyl ;) pardooon
<n0ty> oki :-)
<Klara> jooo a kdyz uz tak secko nejlepsi k zitrejsim narozeninam ;) hodne stesti a zdravi ;) :)
<n0ty> jéé, děkuji :D

Komentář: omyl???

<a> mám novej slogan pro firmu
<a> braní drog dává naší práci čtvrtý rozměr

<Brčko> já furt, že mi je zima na koule a až teď sem si všiml že mam v kraťasech díru :-D

Komentář: jako bych se na neco takovyho ptal...

<a> miluju mrkvovej salat...
<a> zrovna pred chvili jsem si ho schovala poradnou davku do klavesnice

<a> sme ted jeli s kámošem ze školy na kole ve dvou a zastavili nás policajti. pokuta 200kč... tak sme to zaplatiti a šli na ruletu a tam sme to vyhrali zpátky

Komentář: až mi ukradnou kolo pud na ruletu a vyhraju ho zpátky

<a> cau... nemas tam nakej odbyt na hulčo... mam toho mrte... potrebuju naky kačky
<b> Policajt nemuze prodavat huleni vole... :)
<a> ale co by nemoch
<a> pod svicnem je nejvetsi tma vole

Komentář: Prislovi vzdycky neplati... :)

<mar.tan> Nejvíce porna je na internetu, tak pořiďte svým dětem O2 ADSL...

<prezioso> posilovat jdu :)
<prezioso> a pak na pivo
<fool> ty jako primo umerne zvetsujes svaly a pivni pupek? :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.