Hlášky hodnocené kladně uživatelem „jursmi“

<a> Jdeš chlastat?
<b> Ne-e, nemám náladu... skočil jsem na vejce!
<a> co?
<b> skončil jsem na vejšce... kua

<a> Drz mi palce, du spravit ten mezernik...
<b> jj
<a> TakToJeVPrdeli!!!

Komentář: Mezerník byl moc hlasitej...

<ona> Kolikátýho ses vlastně narodil?
<on> 21. 3.
<ona> Áá, březňák, lahodná chuť :-P

Komentář: slečna se zřejmě vyzná

<JohnyX> hele dmnce... cely vecer mam na hlave sluchatka, ale celou dobu nic nemam pustenyho xD

Komentář: Ta paměť... :D

<ona> tak máš asi vysoký požadavky..
<on> moje požadavky: přiměřeně pěkná chytrá holka mýho věku... chcu tak moc?
<ona> aha... chytrá...
<on> ty nejsi chytrá?
<on> kde si?

Komentář: pak už se neozvala :D

<a> Chtel jsem vam puvodne z francie *carka* kde ted travim prazdniny *carka* napsat neco delsiho. Ale omezim se jen na: ZASRANA FRANCOUZSKA KLAVESNICE *vykricnik* *vykricnik* *vykricnik*

<seqwence> no jestli nejsi hoper tak by neměl bejt problem :)
<Toxic> já neuzpůsobuju svůj styl oblíkání tomu co poslouchám :D bych musel byt oblíklej jak metalista v kroji
<seqwence> to jsme dvaja :D bych musel mít sako, dlouhý vlasy, boxera a kanady (ty mám) :D

<darkangel> moje matka je úžasná
<darkangel> píše mi z obýváku sms "Podej mi řízek"!

<puki> da dafe kafe?
<dafe> :-) sekundicku
<puki> se-co?
<dafe> pockaj do pici

<a> a řiká se tomu arachnofobie a mě došlo kafe
<a> zase
<b> Kafe + Termoska = Kafe v termosce = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> no vole chtěl sem
<a> ale my nemáme termosku
<a> a sere mě to
<b> Kafe + Nějáká nádoba = Kafe v nádobě = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> very bad idea protože vystydne, co je asi podstata termosky?
<b> hovno
<a> voda (i kávový roztok vody) má měrnou tepelnou kapacitu 4,18 což je dost, je to víc než má olovo, ale bohužel při tak malym množství které by se vešlo do nádoby dejme tomu 2 litry - což je 2 dm^3 i taková látka s měrnou tepelnou kapacitou jako voda, rychle vystydne
<b> :-D
<a> dyk si to ani nedočet hajzle
<b> nečtu
<b> je to totiž něco chytrýho

Komentář: konverzace v půl jedný

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.