Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Somin“
<a> čus, tak jak jste včera dopadli?
<b> no my jsme ještě tady takou prdel si nezažil
<a> povídej, přeháněj...
<b> víš jak se <c> v létě ožral a <d> s ostatníma ho okudlali holícím strojkem?
<a> jj viděl jsem:-D
<b> no tak on přísahal že se pomstí... a jak dělal včera řidiče, tak nechlastal a právě <d> se uplně zlil... dali jsme ho vedle a kalili jsme dál....zachvíli <c> že si musí jet něco zařídit... ale když se vrátil tak asi šel zpátky přes chodbu a šel rovnou k <d>... on byl v obýváku a my jsme kalili v kuchyni...
<a> co mu udělal?
<b> zalil mu nohy do betonu:-D
<a> cože?
<b> no on si dojel domu, hodil si do nějakýho starýho lavoru cement a písek, vzal si nějakej kus latě na míchání... tady s tim přijel, šel rovnou za <d> z koupelny si přinesl vodu, rozmíchal to, a dal mu do toho nohy :-) a protože to bylo docela brzo tak to přes noc zatuhlo :-)
<a> si děláš prdel:-D
<b> prdel to je tady :-D pred chvílí jsme <d> nesli na hajzl:-D a <e>lítá po okolí a hledá majzlík:-D doma ho nenašel tak se šel zeptat po sousedech :-D <c> ani nehnul prstem,jen ráno prohlásil něco ve stylu že takhle vypadá "italská pomsta" sedí tady vytlemenej a poslochá <c> že ho zabije :-D
Komentář: <e> pořádal u sebe kalbu
<a> Dneska jsem se vzbudil a ono mi chcíplo několik kytek.
<a> Docela by mě zajímalo, co se stalo, vždyť jsem je zalejval.
<b> Nevím jistě, ale mohlo by to být tou naší kalbou v pátek...
<a> Co jsi s těma kytkama proved?
<b> Já nic, ale ty jsi se vsadil, že vypiješ víc panáků než ten ibišek v kuchyni. :)
<a> To posouvání času mi ale vážně dělá bordel v nočním harmonogramu!
<b> No, nedivím se ti . Dnes je to prvně co jsem si otevřel pivko a dopil ho čtvrt hodiny předtím :).
<a> Neco z Ikey mam a je to OK, ale postel NYVOLL me zklamala musel jsem stredovy nosnik podeprit 2 nohama. Postel neni delana na normalni lidi ( mame se zenou asi ctvrt tuny dohromady ) a kdyz radime v noci tak to postel moc nedava. Odhaduju ze uz dlouho nevydrzi i kdyz dotahuju srouby o 106.........
<b> Dva normální lidi mají dohromady čtvrt tuny? To se asi výtahy taky nedělaj pro normální lidi, když jsou pro 12 lidí a 800 kilo, co?
<c> Koupili jste postel, ne zápasiště na sumo vážený pane
<^Intel^> ptaci nam venku klovou trika :-) ...doufam, ze nebudou moc posrana :-)
<Elly> Tak je sundej
<^Intel^> Nemam cim, asi si poridim nejakou flintu
<Elly> ja mluvila o trickach
<a> syn se snad začal učit
<a> našeptávač už neukazuje u "f" freevideo.cz, ale fs.cvut.cz
<A> viděl jsi tu krátkovlasou servírku?
<B> no.....
<A> a co jí říkáš?
<B> jedno pivo....
<a> dneska sem se asi pul hodiny snazil rozlustit co je na papirku s poznamkami co sem si napsal, pak sem si uvedomil ze sem na nem akorat rozepisoval propisku
Komentář: mozna bych se moh naucit psat
<a> Právě nám z Německa přišlo otestované zařízení. Testovalo se na extrémní odolnost. Proti nárazu, mrazu, teplotním šokům. Testy prošlo na výbornou. Když nám to pošta doručila, bylo to rozbitý!!
Komentář: Příště netřeba platit za testy v Německu, stačí otestovat Českou poštou ...
<a> tak dneska jsem byl na tý schůze se šéfem
<b> ten s tím Maserati?
<a> jojo přesně ten
<a> poslal mě k sobe do auta pro nějaký podklady ne
<a> tak ti jdu v tom sáčku,odemknu,vezmu podklady,zase odcházím a přitom na mě furt čučí nějaká banda kluků zhrubave stejným věku
<a> no o ti budu povídat,bradu až u kolen :D
<b> a pointa?
<a> tu samou skupinku jsem potkal když jsem jel domů vlakem