Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zelvi“

<Evickaaa> Ahojky, slyšels, že Peťu včera srazilo auto? :-(((
<Punx> Jj, šlo to slyšet dobře

<a> Čest, tak jak ti dopadla tak zkouška z práva?
<b> Do prdele, zkouška!!!

<a> Hm... mi na maturu půjčil strejda svoje kvádro, ve kterém chodí jen na pohřby... na potítku jsem sáhl do kapsy pro kapesník a vytáhl parte strejdovy ségry

<a> Hej, představ si, mám zákaz s tebou kámošit... máti říkala, že jsi moc vulgární a máš na mě špatný vliv :-D
<b> Kurva, to si děláš prdel, ne?

Komentář: Něco na tom bude :-)

<a> Cest. Mam novy objev :-)
<b> Povídej :-)
<a> Kocka jak prase. Mala bloncka, prsa do ruky, super zadecek, dole uplne vyholena. Proste mnam
<b> No, jak tě znám, tak dole jí spíš zatím ani žádné chlupy ještě nenarostly :-P

-!- a has joined Flirtíček
<a> Ahoj, je tu nějaká fanynka Tokio Hotel?
<b> Ahoj ja
<c> awojky
<d> Cauky, ja
<a> Jééé, vy jste krávy!!! :-D

<a> servus... pořídili jsme si nového psa... nechceš se stavit?
<b> čau a nepokouše mě?
<a> no někdy se to testnout musí

-!- a has joined The Sims 2
<a> prosimvas nevíte, kterej nabytek hori nejlip? udelal jsem krematorium a nevim, jakej nabytek tam mam dat

<a> Co si nebol v skole, jaky hlod dal <c>
<b> Co takeho?
<a> Ale ucitel zvanil nieco o vztahu rodica a dietata no a <c> len tak lezal na lavici. No a ucitel vravel ze (bla, bla)... vznika medzi rodicom a dietatom napatie, ktore trba odstranit ako? a spytal sa to <c>, on samozrejme nevedel ani o com je rec, len sa zdvyhol a zahlasil: Pridame kondenzator?

Komentář: fyzika mu ide... :D

<a> Dneska při nákupu potravin mě do očí praštilo "mysli" místo müsli.
<b> Ale oni to mysli zdůvodňují tím, že místo cizího müsli chtějí něco českého. Celý slogan je "Mysli na zdraví!".
<c> Reklamní slogany jsou plné všelijakých nesmüsslů.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.