Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Becher1“

<a> Predstav si to-dneska jsem v lednicce nasel schovanou nivu.
<a> A na obalu bylo napsano "eidam cihla"!!!

Komentář: co vsechno se da/neda objevit v lednicce na koleji

<Elis> a jak se teda menuju??,
<julius> eliška
<Elis> jak to víš???

<BH> Tak jsem musel udelat novej guestbook
<BH> Bo s tema spambotama to je uz neunosny
<BH> No a ladil jsem seznam zakazanejch slov (/badlist.txt)
<BH> Dal jsem tam takovy ty veci jako "viagra", "university diploma" a tak
<BH> No a kdyz uz jsem byl v tom, tak jsem tam dal i "ahoj", "je", "se" a podobne
<BH> No a od ty doby je docela klid :)

<tookie> chlapi, usnadnim vam to, jsem zenska, jsem blba a potrebuju radu...

Komentář: Takhle se na to musí když potřebujete poradit...

<a> studuju ucitelstvi nemeckeho jazyka a psychologie pro SS
<b> he?!
<a> (stredni skoly, ne SS)

Komentář: takhle děsit lidi po ránu, to se nedělá

<Hroznys> Tak jsem si nainstaloval to Vice City, když jsem to udělal, začal jsem hledat na CD crack, ale nebyl tam, prohledal jsem druhé CD ale ani tam nebyl, šel jsem na net ale našel jsem jenom pár zavirovanejch, po hodině kdy jsem byl naprosto zoufalý jsem si uvědomil že mám originálku...

Komentář: Degenerace...

-!- Nes is now known as lucinka_15
<lucinka_15> ja jen hledam jmeno toho serveru kde je cesky kanal #linux / minule jste mi rikali, ze kdyz budu mit tento nick, tak budete ochotnejsi

Komentář: #czf@czfree.net

<a> tak jsem pred chvili asi udelal nejhorsi obchod v zivote :-D
<b> copa?
<a> vzal jsem bratrovi balik kterej mu prisel:-)
<a> a on si ho neobednal :-D
<b> heh
<b> a kolik to stalo?
<a> 2200
<b> pekny
<b> a co v tom je?
<a> jj velmi
<a> nejaky obleceni
<b> supr.
<b> tak bez na namesti, tam je ted trh. to udas za tri
<b> jestli je to obleceni pekny.
<a> to si nemyslim :-D
<a> je damsky
<b> looool
<a> to jedno tilko je hezky ale zena by ho asi nenosila
<a> ale je to vostry
<b> no to teda jo.

Komentář: o zkusenost bohatsi a 2000 chudsi :-)

<johnko> inak ona je vždy taká tichšia?
<shaggy> zuzka? aj hej
<johnko> za to môžeš ty
<shaggy> čo? :D
<johnko> stavím sa, že vždy keď sa rozhovorí, tak jej niečím zapcháš ústa
<shaggy> :D kokot
<shaggy> ježíííš, tým nie :D
<johnko> hej na ten som myslel :D

Komentář: ale ináč je to slušné dievča

<a> Tý jo, babce přišla kamarádka... asi tak 70... a tvrdí mi (už potřetí), že jí volala dcera a že má zablokovaný mobil, protože prý zapomněla zaplatit účet... co myslíš, mám jí ty klávesy odemknout?

Komentář: Útržek mého rozhovoru z ICQ

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.