Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Zuza-chan“

<ona> ahoj
<ona> prosim te, co za program pouzivas, aby se ti prehrali treba klipy ve flash playeru?
<on> flash player

<a> FA mam vytistenou a poslal jsem Vam to i mailem..
<b> můžete to poslat v nějakým novějším formátu?
<a> .PRN se vam nelibi? :(
<b> ale mě by se líbil, ale počítač neví co s tím, o DOSu slyšel jen z vyprávění prapředků ve výrobě a už tenkrát tomu nevěřil

Komentář: FA=faktura

<a> to neni možný, byla tady ted tak čtvrt hodky babička a pořad dokola, kdo to byl, odkud je, čí je.. když jsem ji to pořad neřikala, tak stoupla a prohlásila: já si ho najdu na fejsbůku!

<a> Dneska jsem měl opravdu divný sen?! :-O
<b> :D povídej
<a> Jel jsem takhle autem, snažil jsem se zabrzdit..
<b> Co je na tom divnýho?
<a> měl jsem v ruce klávesnici a mačkal mezerník

<a> už i wokna mi připomínaj, že bych měl makat
<a> prej "Upozornění, na ploše jsou nepoužívané ikony - Netbeans IDE"
<a> a jestli prej to hodlám ještě někdy použít, nebo to maj rovnou smáznout

Komentář: Windows umí detekovat lenost.

<magda> jsem si dneska koupila tricko na boj proti anorexii za 899
<magda> celkem pekne bile a zepredu napsane '0 neni velikost'
<ja> si tam dopis na zadni stranu '... ale hodnota meho IQ'

<a> ty budes delat toho vedouciho tabora?
<b> jj
<b> se maji na co tesit ty decka
<b> rano budicek v 5, vecerka v 7, kdo me bude srat tak tomu nedam najist a vecer bude spat venku
<a> aha, ty delas vedouciho koncetracniho tabora?

<a> Víš co se mi stalo? :D
<b> co?
<a> Jdu do krámu pro 3 mlíka. Vemu jedno v podpaží a dvě v ruce. Jdu k pokladně dám ty co mám v ruce na pult. Zaplatim a pak si všimnu, když výjdu z obchodu toho mlíka v podpaží :D
<b> lol :D

<a> Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty,vypitá láhev rumu o 4 minuty a pracovní den o 8 hodin.
<b> Zena cely zivot..

<ona> Milacku vari se mi auto co mam delat??!
<on> Tak tam dolij vodu... Mas v aute vodu ze?
<ona> Jo v pohode mam tu jabkovou matonku... :)
<on> JEZIS TO TAM NELEJ!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.