Hlášky hodnocené kladně uživatelem „fernet“

<a> zitra asi umru v praci
<b> co děláš?
<a> koukam na telku a ty?
<b> a za to tě platěj? :D

Komentář: Takovou práci chci taky mít...

<a> sraz pred kotlem, jak tam stoji ten maly fanshop
<a> vime?
<b> fanshop? nevím
<a> nahore za plotem, tam stoji takova bouda
<a> prodavaj tam odznacky piva tricka a takove py*oviny
<b> řeknu výčep!

Komentář: Domluva srazu na Baníku, pivař se nezapře :-)

<a> ok no..
<b> dve ře..

<a> Neodpovídá mi Windows Media Player :(
<b> A na co ses ho ptal?

Komentář: :D

<Ilča> Zuzka kouří čůráky za bramboráky..
<Zuzka> Náhodou.. mě srdce bije jen pro jednoho..
<Sáruš> Srdce možná, ale huba ti jde šejdrem.. :D

<Terezka> Já jsem jak přejetá.
<Lubíček> Kdyby byla přejetá, tak už je moje..

Komentář: Lubíček dělá náhrobní kameny na zakázku :D

<a> a co povíš?
<b> já bych vkládal až bych brečel
<a> je to chyba a má tam být vykládal, nebo jsi úchyl a má tam být vkládal? :-D

<a> ted se budeme synchronizovane mracit !
<a> 3
<a> 2
<a> 1
<a> fcil
<b> hrrrrrrrm
<b> citoslovce mraceni je to ono ne?
<a> kdo vi
<a> mozna to je neco jako arghhh
<b> to je citoslovce po vykonani potreby....
<a> tak mrghllhlhlh
<b> kloktani? prujmem?
<a> a co treba rwlrwlrwlrwlrwlrwlRWL
<a> nebo aaaaughibbrgubugbugrguburgle!
<b> to je prvni je audio projev lidi nakazenych praseci chripkou...to druhe je kdyz se snazis pri blowjobu naznacit ze nemuzes dychat

<a> Konečně jsem našel tu pravou :):*
<b> Přeju ti to...:)
<c> gratulace moc ;-)
<a> no nevim jedna kopačka mi nestačí, musim najít ještě tu levou...

<Tufa> KISS................Nejlepší mazáci........show jak prase!!!
<Johny> ja country moc nemusim :D

Komentář: Každej tomu říká jinak :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7634 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.