Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Deliminico“

<Márty> Jdu čumět na nějakou komedii
<Dave> sparta uz dohrala

Komentář: banik - sparta 2:0

<a> já zase zkouknu jakejkoliv film co mi řekneš
<a> aby sme si bylo qit
<b> ok, tak co treba Tight blond takes it to the ass *JOKINGLY*
<a> co to je?
<a> horor?

Komentář: nezkusena :-)

<a> jsem dneska stavela fabii hatepecko, trochu nasrana, takze jsem si ho podala, rekla jsem mu ze prekrocil rychlost a on se me drze zeptal jaka ze tu je, tak jsem mu rekla "v obci 675 zetaelektronvoltu, soudruhu ridici" a nechala ho chvilku s hruzou v ocich nafukovat ucpanej balonek
<b> Kolik dostal?
<a> nic, me stacilo ze jsem z neho vysala zbytky zivotniho optimismu

Komentář: po promoci na FJFI šla k policii

<on> ale vim jistě že jsem heterouš
<ona> No tak to je dobře.
<ona> To vim taky o tobě :D
<on> ale ty jsi asi homo
<­ona> Nezáviď. Alespoň jeden z nás sbalí babu

<carlos> kurva, potrebuju kluka
<benny> hej, kdybysme nehrali poker, tak by me ta veta trochu vyvedla z miry :D :D

Komentář: holdem na facebooku

<a> a co to vlastne pozeras?
<b> rom a jerry...

Komentář: drobny preklep...

<chilli> kde nájdem na www. stránke že dokedy je platná?
<mike> ?
<mike> stránky sú nejak platné?
<chilli> no občas sa stane že Vypršala platnosť stránky

<a> vies to ako student mam za stovku rychly neobmedzeny net na studijne ucely ako napriklad red alert 3, fallout 3, minuly semester to boli vyukove programy ako napriklad far cry, half-life episode 2, FEAR a podobne

<on> :)
<ona> no taak napis mi neco delsiho
<on> :-)
<ona> ale slovy
<on> hehe

<a> Vem si... kdyby 50% veverek mělo alzhajmra...
<b> Vis kolik by to bylo zbytečných oříšků ve stromech které už nikdy nikdo nenajde?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.