Hlášky hodnocené kladně uživatelem „TONY-VOCKO“

<ona> Ahoj,NejdeMiKlavesnice,NechcesMiJiPrijitSpravitDneskaVecerKNam?
<on> No, nemám čas ale mohl bych se na to mrknout, tak v 8?
<ona> Jo tak super!
<on> ...

<a> cus, tak se mi vcera vymstila ta moje taktika na holky...
<b> ta s tim jak kazdy rikas ze jsi panic?
<a> jj ta. Jsme vcera s Jirkou v baru chlastali, ja uz byl namrdanej jak svestka. No a Jirka ze sbalime dve pekny slecny co sedeli na baru. Tak ja ze jo. Tak my tam prisli, zacli jsme se bavit. Ja na ni sotva videl jak jsem byl jak svestka. No a asi po 5 minutach ji rikam, ze jsem panic a ze si to schovavam pro tu pravou atd. Uz to znam jak nazpamet. Ona vybuch smichu, ze uz jsem s ni prej jednou pred rokem spal...

Komentář: nejlepší pamět musí mít lhář... :D

<a> a proč si byl ve vězení?
<b> protože sem někoho zmlátil
<a> a poučil ses? :D
<b> už si dávám pozor na svědky

<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava

<Yossarian> ČUS VOE ŽE NEVÍŠ CO SEM DOSTAL K NAROZKÁM???!!!
<David.Brent> Caps Lock?

* matemeradi potřebuje rychlokurz valčíku!
<Holion> a ráz dva tři, ráz dva tři :D
<matemeradi> jo to...
<Holion> stačilo?
<matemeradi> ne bohužel...
<matemeradi> to potřebuju živě
<Holion> youtube?
<matemeradi> holku!
<Holion> redtube?

Komentář: DC++

<Midgardsorm> Ahoj Verčo, pojď na pivo.
<Orhea> Nemůžu... nechci
<Midgardsorm> Pojď, platím.
<Orhea> Nechci... Držím smutek. Včera mi umřel kamarád
<Midgardsorm> ...
<Midgardsorm> tak alespoň na černý

<a> a máš něco od Applu?
<b> jj, reklamní propisku...

<a> ted me volal synek...
<a> "Ahoj tati, ty tvoje ultimatni zalohy me stvou, na jakym kompu mam instalacku fallouta III?"

Komentář: Mame doma 5 PC a 3 booky :)

<a> Cus, proč jsi nebyl dneska ve škole?
<b> To neuvěříš, co se mi stalo!!! Že jo, jdu na vlak, co je po osmý v Brně. ECčko, pohodlný sedadla, kupé prázdný, uvelebím se. Průvodčí mě checkne za Pardubkama, tak si chci na chvíli schrupnout... Najednou cítím, jak mi vibruje mobil, říkám si: "Kterej ko*ot mi píše takhle brzo ráno?!", vytáhnu telefon a na tam zpráva: "Welcome to Hungary!" Podívám se na hodinky a ono je poledne!
<a> Si děláš prdel?! :D :D :D A cos dělal?!
<b> No co! Vystoupil jsem v Budapešti, poslal odtamtud pár pohledů, protože tohle by mi lidi nevěřili a jel zpátky! Ještěže přišla ta SMSka, ten vlak jinak jede až do Bělehradu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.