Hlášky hodnocené kladně uživatelem „scarlaxx“

<a> co děláš?
<b> piju pivo
<a> plzeň?
<b> ne, cosi belgickýho
<a> vyfoť to
<b> http://***/
<a> co to máš za foťák???
<b> sem ho nemohl najít, tak sem tu flašku dal do scanneru

<ona> no a já jsem si koupila knížku a tam bylo 40 prázdnejch stran!
<on> ty vole, nebyl to poznámkový blok?!

<a> Geniální... Jedu do práce, a na nádru nějaký somrák na mě, jestli nemám cigaretu... Tak jsem mu ji dal, jdu si koupit jízdenku a jak se vracím zpátky slyším: Nechceš cigáro za bůra? :D

Komentář: Skoro jako Bill Gates...

<a> zdravicko... ako?
<b> :(
<a> co?
<b> mlada ma nechala, a o dva dni mam narodky!!!
<a> ty vole :D to je osud
<b> co aky osud?
<a> mi neuveris, ale sme ti na tie narodky kupili umelu vaginu! :D
<b> to nemyslis vazne :-O

Komentář: to sa tak casto nestava :o)

<a> Včera jsem měl tu čest, že jsem poprvý v životě viděl vystoupení této kapely, o který jsem už hodně slyšel a která se tu nejednou řešila. Sice mi ta hudba moc neříká, ale kulturní zážitek to byl pořádnej. Asi proto, že jsem měl málo upito, tak jsem pozoroval, co se děje spíš před podiem než na podiu. Moc se mi líbil pán s vlasy dlouhými, že by si s nima moh utřít zadek, který seděl na zemi, poblil si kšiltovku a pak jí dal na hlavu poblíž pařící osobě, která ji nechala kolovat. Takže minimálně další tři lidi maj dneska na hlavě dredy. :-D Za zmínku stojí ještě další pán, který se toho nebál a nachcal do reprobedny u podia. Chtěl bych se proto zeptat, jestli takhle probíhaj všechny koncerty týhle kapely?

Komentář: Njn měl by se jít podívat na Brutusy

<a> Potřebuju nějakej vtipnej avatar
<b> Tak tam dej svoji fotku

Komentář: Kamarádi od školky

<a> mam veselu (smutnu) prihodu zo soboty minuleho tyzdna ;)
<b> noo rychlo nemam cas!
<a> Ok, boli sme na chate (bolo super), a spali sme na hornom poschodi... a cez noc nam nejaky debil vykradol veci z prizemia...
<b> to je akoze ta vesela prihoda? :/
<a> niee, pockaj... no a tak sme zavolali policiu, a ked prisli, tak jeden zelenac sa nas vypytoval co nam ukradli a v akej hodnote
<a> tak som zacal ja: Mikina (moja najoblubenejsia z Finska) a botasky, hodnota: cca 120 Eur
<a> potom rozpraval druhy kamos: mp3 prehravac, mikina, penazenka + doklady hodnota cca 300 Eur (aj s penazenkou...)
<a> no a potom treti kamarat: male prenosne radio a tricko... no hej a este z batohu mi zobral chlieb zo salamou...
<a> sme mysleli ze sa poserieme ked toto zahlasil :D
<b> ten chlieb mu asi bude chybat :D...

Komentář: a myslel to vazne :))

<candy> uklizeny byt je znakem rozbiteho pocitace

<on> Tys ke mě přišla a nabízela mi SIMku od T-Mobile
<ona> A tys mě poslal do prdele

Komentář: Takhle to vše začalo

<a> Ty vole... Kdy ty si najdeš holku?
<b> Až se mi rozbije počítáč.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.