Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Mimalu“

<hondza> jake to je, zit bez pismene P? :)
<miko> na icu

Komentář: IRC & selhání hardware ;)

<a> uz to umis?
<b> ne...
<b> sem se ucil a pak me vzbudil otec..

<a> <Cheeky16> co znamena to <>
<b> to znamena nerovna se, co za tim vsichni hledate nejakou tu prasarnu?

Komentář: Radši nekomentovat :D

<offspring> kdo jsi a co chceš?
<naruziva trinactka> haadej!!! !-)
<offspring> nebudu. nechce se mi
<naruziva trinactka> tak ty neces wedet kdo sem??
<offspring> ne
<naruziva trinactka> a ploooč?
<offspring> do piče kurva nech me uz napokoji ty kravo nedomrdana. jestli si chces zasoustat tak zkus otravovat nekoho jinyho nebo si vyhon svou holou musli. neskutecne me sere tvuj nick, vek, tvuj pokurvenej radoby drsnej jazyk. ses asi hodne velka skejtacka a dost hulis ale di si nekam vychlastat tlamu jabkovou "vodkou" a dej mi pokoj! a predtim nez si dneska pichnes piko mrkni se jestli nemas ukol do prvouky!
-!- naruziva trinactka has quit

Komentář: kupte detem pocitace

<ZdrH> Jaký email má maďarská sova?
<1vo5> madarska sova?
<1vo5> nevim
<ZdrH> hu@hu.hu
<1vo5> sova je madarsky hu?
<ZdrH> lol

Komentář: V Uherském Brodě je trochu svérázná výuka maďarštiny...

<on> pekna
<on> to melo byt jinam
<ona> :-P
<on> no jo...
<ona> drbete nějakou slečnu?
<on> ne-e...kamos mi ukazolal flash disk
<ona> ach jo
<on> :-D
<ona> vy jste fakt nepolepšitelný

<Bjetu> 0,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
<dodo> vot?
<Bjetu> jejda nic nic
<Bjetu> to napsalo moje prso

Komentář: icq

<keight> ele myslis ze kdyz ted pudu spat a pudu si strasne moc prat aby az se probudim byla sobota ze se mi to splni??? :D
<scorpio> to záleží na množství prášků na spaní, který si vezmeš

Komentář: good night

<a> ja kdyz otevru rano oci tak se me automaticky pusti pc

Komentář: záwislost...

<Jack Blue> Need coffee :-)
<Jack Blue> A orální sex :-D
<Pindru> taky bych si dala ale jsem lina si ho jit udelat
<Jack Blue> To probere
<Pindru> myslim to kafe :-D

Komentář: Zaručený recept na ospalost :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.