Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Newkiller“

<sparks> jak udelam referencni bod?
­<5K4C3> bodneš do referenta
<sparks> jak bodnu?

Komentář: Kreslíme výkres v AutoCADu

<Smilinka> jůůů pošli mi to fotku co máš na icq :) :-*
<nWiiish> jo a co za to ?
<Smilinka> pusu :) :-*
<Smilinka> xD
<nWiiish> tss...
<nWiiish> mno nevim no
<Smilinka> mno tak co by si chtěl? :P
<nWiiish> INTEL Dual-Core XEON 5160 - 3,00GHz

Komentář: :D

<kojot> http://google.com
<nikitka> to je tvuj blog???

<ona> nevis kde najdu na netu zvuk do pc? :-) protoze kamosce nejde zvuk na pc a rikal ji nekdo ze si to musi nainstalovat, a ja nevim jak tak nevis???

<celebrant> nevíte co to znamená, když mi server píše přes putty WrWrWrWrWrWrWrWrWrWrWrWrWrWrWWWW?
<Qwety> to je jasný
<Echo> jj
<Echo> máš v case psa
<Qwety> :D
<celebrant> aháááá

Komentář: pes online

<a> while (!asleep()) sheep++;

Komentář: Když programátor nemůže spát...

<pan_kumrd> muj stul funguje trochu jako photoshop
<pan_kumrd> taky podporuje vrstvy :D

<Kila> jsem nelysici
<George> A co poslouchas za hudbu?

Komentář: Takova bezna seznamovaci konverzace...

<a> Když to nebudeš stahovat z netu, tak to budeš stahovta z mailu, jakej je v tom rozdíl???
<b> Zdar, já myslím, že v tom, je rozdíl, protože, asi 100 MegaBajtů, se z Internetu, stahuje, dlouho, a teď, nevím, jestli z E-Mailu, to už zavisí, jen na rychlosti Harddisku, mám takový pocit, že jo, takže, z E-Mailu, se stáhne, asi tak těch 100 MegaBajtů, písniček, PUNKerky a ROCKerky, Avril Lavigne, z B-Side, asi tak za 2 Vteřiny, alespoň, snad na mém, počítači, který má rychlost, Harddisku, podle programu Nero Burning ROM, asi tak 50 MegaBajtů, za vteřinu, no né, kecám, ve skutečnosti, má 55 MegaBajtů, za vteřinu, ale tak, to jen, tak přibližně, aby se to, lépe, počítalo, na, a z Internetu, třeba, který má rychlost, DownLoad, asi tak aby se to lépe, počítalo, tak DownLoad, asi tak 800 KbPs, což, je, asi 1 MegaBajt za 10 Vteřin, tak pak, 100 MegaBajtů, se stahuje, asi 1000 Vteřin, takže, celých, těch 100 MegaBajtů, se stáhne, z Internetu, za asi až 16 Minut a 40 Vteřin, a z E-Mailu, ale možná, jen za dvě vteřiny, a to je, sakra, podstatný, rozdíl, prostě no!

Komentář: no comment

<darkcraft> ted se planuje nakup novych vlaku pro metro, ktere bude ridit pocitac
<darkcraft> doufam ze to nepobezi na windowsech ;)
<krym> rofl
<darkcraft> to by ty vlaky taky mohly zacit letat nebo tak
<krym> alebo by otvarali dvere za jazdy, obcas by zostali stat v tuneli. potom by im odpadla polka kolies
<krym> a nakoniec by sa restartli do recovery rezimu a by sa zvacsili a zhranateli kvoli rozliseniu
<darkcraft> :)))))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.