Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Andysik“

<ramp> volala mi diana
<ramp> neumi pracovat s logaritmy
<ramp> :-D :-D
<ramp> chtela neco poradit
<pagep> a cos ji rek?
<ramp> rekl jsem ji ze strilim zombiky at zavola pozdeji

Komentář: Svatý týden

<a> Spolužačka si dala přihlášku na veterinu .... má moc ráda zvířata
<b> Tak to si mohla zrovna dát přihlášku na řezníka

Komentář: Dobrá rada nad zlato

<a> ty windowsacky hlašky nikdy nezklamou xD "Program Photoshop je program. Když ho odstraníte nebudete ho moci spustit"

<a> Miláčku?
<b> Ano?
<a> Tady v té knížce píšou, že na břiše budeš mít takový podélý tmavší pruh.
<a> A díval jsem se na fotky z netu a ženský tam ten pruh opravdu mají.
<b> No a?
<a> A ty ho tam ale nemáš.
<b> No a?
<a> No, že ho tam máš mít
<b> No, tak si ho tam domaluju fixkou, protože bez něj prostě neporodím :-/

Komentář: Nastávající otec...

<a> Cože? Nejvyhledávanějším seriálem na seznamu je Ordinace v Růžové zahradě!
<b> Normální lidi hledaj na googlu ;)

<a> Pecka, jsem malou naučila otevřít koš, vyhodit plínku a zase ho zavřít...
<b> Gj :)
<a> Všechno by to bylo krásný, kdyby mi teď v odpaďáku nezvonil telefon...

<a> Ahoj nechceš dnes přijít k nám ?
<b> jo ráda :) budeš mít někoho doma ?
<a> ne, doma bude jenom Mourek.
<b> ou tak to promiň mám alergii na kočky.
<a> neboj, Mourek je rybka.

<a> Do pytle nemůžu v okolí najít žádnou třeseň pod kterou bych vzal mladou na prvního.
<b> Vím o nádherný rozkvetlý třešni, ale nemám holku nechceš si to vyměnit?

Komentář: problem solved?

<on> hm popici 38 stupnov
<ona> ???
<on> no teplota .. mam :(:(
<ona> jaj, tak to je dobre. ci?
<on> ? co je na tom dobre?
<ona> tak ja mam viac
<on> si chora?
<ona> jaaaaaj. telesna teplota... ja ze procesor.

Komentář: Když je holka IT-positive :)

<a> konečně sem včera pochopil jak to dělají dealeři trávy
<b> no?
<a> stali sme s klukama dole u *****, a najednou prisel typek s prosikem, jestli prej nemame travu...tak sme rekli ze ne...a on:"A chcete?"
<b> :D :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.