Hlášky hodnocené kladně uživatelem „perfect“

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

<a> jak se ti proboha povedlo, ze te policajti staveli tak vostre, ze ti odreli blatnik???
<b> no sme prijeli zajice... cista prace, celej byl ok, ale nemel hlavu. Tak sme ho nalozili, ze si ho druhej den udelame na vohni. No jenze ja si nevsiml, ze na mem krasnem bilem aute je asi dva m. dlouha krvava smouha... a na kufru jsem mel jeste krasny krvavy otisk ruky jak jsem zaviral kufr...

<on> Tak co ten tvuj novy pritel?
<ona> Chudacek. Mi napsal smsku a vzapeti psal dalsi, ze v te predchozi je hrubka... Von si asi jeste nezvyk, ze uz nejsem jeho ucitelka...

<a> Kámo du ti kolem bankomatu, a tam dědek tak kolem 70ti
<a> profesionálně tam vloží tu kartu, a zahlásí: "stovkůůů"

<a> Cest, je tu někdo kolem 14ti?
<b> jj
<c> jj
<d> jj
<a> tak děte do prdele, tohle je pro dospělý!

Komentář: aneb kdo chatuje v sekci 18+

<a> ty vole taková sršeň mi sem vlítla... mmnt
<b> ty vole bojim nech si jí tam, nebo jí sem pošli já už mám nachystanej raid
<a> hotovo
<a> <a> je dead... tady sršeň

Komentář: kámoš lovil sršeň

<a> mno já mám vlastní styl oblíkání...
<b> jo? jakej povídej
<a> mno vezmu si na sebe co je čistý

<a> Mám problém. Jmenuju se Josef Novák
<b> Omlouvám se s tímto problémem vám nepomohu

Komentář: tech support

18:58 <a> Tenhle server ma problemy s casem kdyz je tu vic lidi
18:69 <b> To vidim :D

<a> Hele chces videt bezvadnou vec? napis do prikazoveho radku net send * a nejakou zpravu.
<b> Co to dělá?
<a> Uvidis ;-)
...
<b> ty hajzle, počkej až tě potkam, tak dostaneš přes držku!!!
<a> co je? počkej... hele nekecej, ze si to udelal...
<b> Jo udělal... napsal jsem "net send * Nazdar teplousi.
<b> Pak se to objevilo na všech počítačích, celá síť se lagnula, takže to asi minutu nešlo odkliknout
<b> Během pěti minut na mě vlítnul správce sítě, hospodářka školy a dva učitelé
<b> hlavně jeden z učitelů řval jak šílenej, protože zrovna něco vysvětloval přes projektor, a ona se mu tam objevilo "Nazdar teplouši"
<b> Mam u něj teď pěknej průser...

Komentář: když někdo dělá něco, čemu nerozumí...

<a> Znate někdo e-mail na hlavního programátora Warcraftu 3?
<b> naco prosimte? objevil si bug a chces mu ho nahlasit? :)
<a> Už nic, tu misi jsem udělal...

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.