Hlášky hodnocené kladně uživatelem „CrazzYdiot“

<A> Už vím, jak se vypočítá šance na dožití u mužů.
<B> Jo, a jak?
<A> No, vynásobíš délku penisu krát tři.
<B> Takže mi chceš říct, že černoši jsou téměř nesmrtelní a asiati umírají jak na běžícím pásu?

<A> Co robime zajtra v skole ?
<b> 3 a pol roka v skole robime **** a ty sa v 4 rocniku opytas co robime zajtra v skole ?

Komentář: Gymnazisti pred maturou ..

<a> zatracenej word, nevíte někdo jak se číslují stránky ??? :D
<b> 1....2....3....4....atd....

Komentář: rada nad zlato...

<on> nainstaluju ti pak total commander jo?
<ona> víš, já střílečky moc nehraju..

<a> víš co nechápu? Proč s ní teda pořád seš! Furt řikáš jak tě sere, seš pořád skleslej, přinasranej.. ještě k tomu je taková nezáživná, nemastná neslaná.. Fakt to nepochopim tohle!
<b> na tohle všechno ti řeknu jen jediný slovo
<b> kozy

<on> četla si tu hlášku jak zapoměl toho psa?
<ona> taky jsem zapoměla psa,ale jinak.
<on> jak?
<ona> měla jsem ho už na vodítku a do výtahu jsem nastoupila jen s vodítkem a pes zůstal na chodbě,tož tak výtah zmáčknu a když jsem viděla,že to vodítko jaksi jede,tak jsem ho rychle zastavila.bobišek by se mi ještě oběsil
<on> tak to je moc i na mě!
<ona> nebyla to moje chyba,ale chyba psa!

Komentář: jasně pes to zavinil, ještě že se neoběsil :D

<a> Tak co první den v autoškole?
<b> Jo dobrý. Ale dostalo mě -Autoškola Slon, instruktor pan Liška a auto Panda.

<on> Hele, co jsi za znamení?
<ona> ryba
<on> Často se hádáš a musíš mít vždycky pravdu? :)
<ona> Hele, já se nehádám... A vždycky si nemyslím, že mám pravdu...
<on> Divný...
<ona> Ryby takový náhodou nejsou...
<on> Ryby ne, ale ženský ano;-)
<ona> ...

<a> napadlo tě někdy, že kdyby Troja zapálila hradbu, nepadla by?
<b> to jako, že by měli firewall proti trojskýmu koni? :D

<a> Připomíná mi to debaty ze střední (a později vysoké) školy. Kdy jsme například počítali jakou energii musel udělit Ivan kyji když ho v létě uchopil, zahodil, ten půl roku létal po orbitě až za půl roku spadnul loupežníkům na hlavu. Tuším, že jsme řešili problém tření se vzduchem a proč kyj neshořel v atmosféře. Když jsme uvažovali ideální nehořlavý kyj (pro zjednodušení tuším kapka), vyšlo nám, že energie udělená jednomu kyji by byla schopná vypařit 42 loupežníků.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.