Hlášky hodnocené kladně uživatelem „wayne“

<on> ty voe, do <>, nesnasim kdyz mi pise vic lidi, ja to omylem poslal ji... :/
<ona> repete, kretene

<a> čus, kdy že se to vracíš z té dovolené? ve čt, nebo až v neděli?
<b> cus, vecer jsem doma! tohle se fakt neda!
<a> Katka?!
<b> jo!!! podrobne az se vratim, ale ve strucnosti: rezervoval jsem pokoj, jednoluzak ale s velkou posteli a ptam se jestli ji to nevadi, rekla ze v pohode, ale at si vezmu spacak, ze ja budu spat na zemi - myslela to vazne!, takze na dnesek jsem chrnel na kreslech!... vecer vytahla notysek a chtela, abych ji zaplatil vse, co mi ten den kupovala - kazdy den si chce zapisovat vse, co za mne utratila (dneska to bylo 37,80Kc) a ze se vzdy vyrovname (do halere) jeste ten samy den! (ja platil tu dovolenou celou 22.000Kc za oba!) do toho neustale remcani na teplo, pak na zimu, ze prsi, ze je dusno, ze ma blby boty (vzala si na vylety jen boty na podpadku!?!?), ze si zaspini saty, atd... Slysel jsem, ze umi byt i mrcha a ze neni moc chytra, ale neveril jsem tomu a prisla mi fajn, do vcerejska! "Kdyz dva lide spi na jedne posteli hlavama k sobe, tak se mohou udusit, protoze si vzajemne redi vzduch!" - jeji slova. Ja to tu balim a vecer se ozvu, tak zatim!

Komentář: Sestra Paris Hilton?!

<Karla> Flax si tu?
<Falx> Falx, nie flax
<Falx> počuj Klara už ma fakt serú ľudia ktorí nevedia 4 písmenká prečítať v správnom poradí
<Karla> Karla
<Falx> ...

Komentář: ...ale veď to bolo na 5!

<a> hej krutě na tom paušálu mám 400 volnejch minut...
<a> to nemam šanci provolat
<b> ja bych to provolal do pul hodiny

<a> problém...
<a> s přítelkyní jsme byli u doktora..
<b> a?
<a> Parse error: life error, unexpected pregnancy in /home/free/bed/B/Barbora/root/Děloha/child.php in month 2

<ona> Ahoj,NejdeMiKlavesnice,NechcesMiJiPrijitSpravitDneskaVecerKNam?
<on> No, nemám čas ale mohl bych se na to mrknout, tak v 8?
<ona> Jo tak super!
<on> ...

<a> ježiš moje matka se naučila zase něco...
<b> co?
<a> <Máma> Caw tak co jak bylo ve škole?
<a> <a> Sem dostal 4 ze zemáku a 3 z matiky
<a> <Máma> OmFg ty jsi noob!

<a> Razíte heslo mlčeti zlato co?
<b> Ne, jen koukám na porno. Až skončí, můžeme si povídat. Má to neuvěřitelně složitý děj a zápletku. Musím se soustředit, aby mi neunikla pointa.
<c> Tak hlavně tu pointu po sobě pak hezky utři kapesníkem. :o))))

<a> Asi bude neco na tom ze windows su pomale... Vies co mam od vianoc to nove LCDcko?
<b> jj co snim?
<a> Mno tak pred chvilou mi zo systraya vyskocilo "Found new hardware - Pulg and Play Monitor"...

<BalWan> kurva si nemam co pustit na dobrou noc
<Waldez> plyn
<Waldez> je to zabavne...
<Waldez> ...prvnich 5 minut...
<Waldez> ...pak uz je to otrava

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.