Hlášky hodnocené kladně uživatelem „Bubllinka“

<a> Zasrranej ukpoldasjůlk
<a> *úkol

Komentář: Malilinkaty preklep

<a> neví tu někdo
<a> kde najdu nějaké psychologické testy
<a> bo podklady nějaké k tomu
<a> pls
<b> google
<a> něco konkretnějšího
<b> google.com

Komentář: dobrá rada nad zlato

<a> pocuj ako vyriesis priklad 357 v zbierke?
<b> tak ako ty
<a> ???
<b> opytam sa niekoho ineho

Komentář: predsa len pomohol

<a> ten trojúhelník je silně nekonvexní

Komentář: matika ve dvě ráno - nebo odpoledne? :D

<ocko> ja nvm... neni me dobre
<zetes> a co ti je?
<ocko> asi nemocnej
<zetes> a co ti je?
<ocko> asi nemocnej
<zetes> okay, tudy cesta nevede :D

Komentář: mno jo, nekdy je tezke najit tu spravnou cestu :))

<a> venku sněží :D
<b> mmnt odestru si
<a> jj
<b> twe
<b> my mame pred oknem strom
<b> jo... a snezi

Komentář: kazdeho prekvapi neco jineho...

<a> To včera mi Kačenka řekla ať jí povím něco romantickýho než půjde spát. Tak jsem jí odepsal něco ať ode mě básničky nečeká, že jí klidně vyfrézuju srdíčko ale fakt recitovat jí nebudu
<Bethan> :-D vyfrézuj mi srdíčkooo :-D
<a> Tobě ne, tobě vysoustružim robertka
<Bethan> ty seš blbej :D

Komentář: ICQ s kámoškou

<a> dneska jedu do Plzně
<b> ja do pice :D
<a> enjoy, taky na metalovej koncert? :D

Komentář: vikend

<darkcraft> ted se planuje nakup novych vlaku pro metro, ktere bude ridit pocitac
<darkcraft> doufam ze to nepobezi na windowsech ;)
<krym> rofl
<darkcraft> to by ty vlaky taky mohly zacit letat nebo tak
<krym> alebo by otvarali dvere za jazdy, obcas by zostali stat v tuneli. potom by im odpadla polka kolies
<krym> a nakoniec by sa restartli do recovery rezimu a by sa zvacsili a zhranateli kvoli rozliseniu
<darkcraft> :)))))

<a> čus, nezajdem na jedno pivko?
<b> Hele sry dnes ne.
<a> jéžiš sorry
<a> to neni moje ICQ :-D
<b> ?
<b> A asi moje voe
<a> ja myslela ze je to moje ICQ a vono je to brachy
<b> jo v pohode, tak jdem?

Komentář: Radsi segru nez brachu :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.