Hlášky hodnocené kladně uživatelem „shortak“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<Michal Los Popelák> Dobrý den,posílám Vám na reklamaci vaši dceru. Už delší dobu má menší závady (který jsem dokázal tolerovat) ale poslední dobou to už přestává být únosné...včera jsem zjistil,že nejen že špatně myje nádobí,ale dokonce ho nemyje vůbec!!! Fotodokumentaci zapékacího nadobí mám v mobilu!!! Opravdu nešlo poznat,že ten kus černého čehosi,co držím v ruce je sklo!!! Zkoušel jsem ji opravit aniž bych "otravoval výrobce" ale začla vydávat hrozný akustický signály...Tak jsem pochopil,že se jedná o ochranu výrobce proti zásahu do jeho "know how" Prosím zkuste dodržet měsíční lhůtu na vyřízení reklamace,nebo tady pojdem...nebo nám pošlete náhradní kus. Za kladné vyřízení děkuje Michal a Natálka. Ps:ještě na jednu závadu jsem si vzpomněl...Vámi udávaná spotřeba je nereálná...i v klidu žere jako TANK!!! Tak doufám,že aspoň reklamovaná doživotní záruka platí! Popelák :)
<Tchán > Záruka na Váš reklamovaný odlitek nelze uznat.Jedná se o výběhový typ který se už nevyrábí.Dostal jste ho se slevou ,použitý a navíc jste dostal náhradní díly do budoucna na rozmnožování.Akustické signály fungují správně při přetížení což ...je téměř pořád. Spotřeba se dá upravit tak že v dotyčné domácnocti bude omezen přísun paliva na minimum,tzn..přidělat časový zámek na lednici,a odtranit z okolí domácí zvěř která se dá polknout zaživa.Dají se používat i eletrošoky napojením elektřiny na madla zasobovacích tras.Do budoucna Vám přeji po oddělení dalšího odlitku od vašeho spotřebiče nerušené používání dalších 50 let. Za výrobce stvořitel

Komentář: Musím se podělit o neuřitelnou mailovou konverzaci, která proběhla mezi kamarádem a jeho tchánem ohledně jedné reklamace. Dobře se bavte :D :D

<jeboZlesa> Je tu nejaký kresťan, chcel by som sa niečo spýtať ohladom viery
<dr.thx> jj. co by si chcel ?
<jeboZlesa> Rástli v raji psychotropné huby ?
<dr.thx> o tom presne sa myslm v biblii nepise ale asi tam rastli vsetky druhy rastlin takze aj huby
<jeboZlesa> Výborne , to vysvetluje toho hovoriaceho hada :-)

<a> Čau <b>! Pamatuješ si, jak jsme zkoušeli ten simulátor tramvají? Tak teď jsem našel něco novýho s autobusem - nějakej bus driver.
<b> Vyzkoušej, a pak napiš, jaký to bylo :)
-!- <a> has quit #místnost
-!- <a> has joined #místnost
<a> Tomu bys nevěřil - ten blbej program mi úplně oddělal systém. Musel jsem přeinstalovat celý Windowsy...
<b> Tak to asi nebyl řidič autobusu, ale ovladač sběrnice...

<On> Tak zítra u vás, už se těším :-*
<Ona> No ale nevím jestli něco bude... :(
<On> Proč?
<Ona> Mě je to blbý... Když si uvědomím že my to.. A vedle spí naši...
<On> Tyjo a co když oni si řikaj to samý?!

<ona> Připomínáš mi našeho kocoura
<on> To jsem až tak sexy? :-)
<ona> To ani ne, vždy se u nás nažereš a táhneš ven

<a> Veselá příhoda v parku, kde jezděj bagry a cosi opravujou.
<a> Reportérka s mikrofonem: "Chci se vás zeptat, zda vás hluk prací tady v parku nějak ruší?"
<a> Student: "Ne."
<a> Reportérka: "Mohl byste to rozvést?"
<a> Student: "Ne, neruší."

Komentář: Holt kolega matematik...

<on> Hele, co jsi za znamení?
<ona> ryba
<on> Často se hádáš a musíš mít vždycky pravdu? :)
<ona> Hele, já se nehádám... A vždycky si nemyslím, že mám pravdu...
<on> Divný...
<ona> Ryby takový náhodou nejsou...
<on> Ryby ne, ale ženský ano;-)
<ona> ...

<a> napadlo tě někdy, že kdyby Troja zapálila hradbu, nepadla by?
<b> to jako, že by měli firewall proti trojskýmu koni? :D

<Kreesh> Neznate nekdo nejakou fakt dobrou hru ??
<Roman> NHL 11
<Kreesh> nuda..
<Any> Shell with Root access ;)
<Kreesh> Skeble se zakorenenou cestou ?

<on> Zlato, jsi naštvaná?
<ona> Ne.
<on> Hodně?
<ona> Jo!

Komentář: Šťastný ten, kdo porozuměl ženskému myšlení ..

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.