Oblíbené hlášky uživatele „Azash“

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

* 1. 12. 2010 *
<a> letos jsem si poridil adventni kalendar
<b> na to uz si trochu odrostlej, ne?
<a> no, je to bedna a v ni 24 ruznych flasek piva, nektery kousky sou fakt luxusni
<b> :D dobry
<b> tak to preji prijemny prozitek adventu
* 8. 12. 2010 *
<a> :(
<b> proc ten smutnej smajlik?
<a> nerikej mi, ze kdyz si mival adventni kalendar, ze si nepodvadel...

<Danča> Help, můžeš mi pomoct s překladem?
<Jean> Jasně, ptej se...
<Danča> mám na chatu amíka a on mi píše, že je prdel.
<Jean> Co že je?
<Danča> No, prdel
<Jean> Můžeš mi napsat celou tu větu?
<Danča> I am back

<a> to bys neveril co se mi dneska stalo!
<b> povidej
<a> vsadil jsem se s <c>, ze me nevyhodi od zkousky z chemie, vis prece jak novotnej necha vsechny projit..
<a> prijdu na zkousku, a dostanu cukry
<a> rikam: cukry, tak to mame kostkovej, praskovej
<a> novotnej se nasral, vyhodil me, a ja uz se radoval z vyhrane sazky..
<b> jenze?
<a> jenze se otevrely dvere, tam novotnej a rika: "pojdte zpatky, dejte sem index, mate za 3, takovyho vola uz tady nechci videt!"

Komentář: Prohrál jsem..

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

<a> Asi umřu na ozáření :(
<a> Podle hustoty kterou jsem teď vypočítal práve držim v ruce kvádr z plutonia xDDD

Komentář: Nadějný fyzik ...

<Marie S.> AHOJ KUBÍKU, MÁM TAKOVÝ PROBLÉM.
<jimmy> Ahoj babi, sloupek nejvíc vlevo, třetí klávesa odspoda. Je naní napsáno Caps Lock.
<Marie S.> děkuji

Komentář: babička objevuje taje informatiky :)

<on> včeras teda perlila..
<ona> no a? konečně můžu! když jsme spolu chodili, tak jsi mě utlačoval, jsem nemohla ani nic říct!
<on> Víš kolik sem ti ušetřil ostudy?

<Tech_Support> A skúšali Ste to vypnúť a zapnúť?
<Zákazník> Skúšal som to vypnúť, ale už som to nezapol.

<Uctarna> Okamzite sem nekoho poslete smazat tu sprostarnu!
<IT> Není to spíš úkol pro uklízečku nebo servisáky?
<Uctarna> Ne, to mi pise ten novy program od vas.
<IT> Copak píše?
<IT> Myslíte program XYZ? To je jen prázdný archiv, tam si všechno ukládáte sami.
<Uctarna> My jsme ho tu jeste ani nedokazali zapnout a uz to pise tohle. Pry at na nej udelam potrebu. Vy prasaci!
<IT> To snad ne. Trpělivost, prosím. Přijdu to zkontrolovat.

Komentář: Psalo to "user name:"

<a> nikdy si nepořizuj neposlušného černého psa když bydlíš vedle dětského domova plnou romů.
<a> ani si to neuvědomím a volám na něj ty ku**o černá K NOZE!!!!!
<b> :D :D :D :D :D

Komentář: děti na tmavé pleti na mě koukali jak na rasistu.

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.