Oblíbené hlášky uživatele „jacator“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> kdo je tu admin?
<b> nikdo
<a> super, zapinam cheaty
-!- <a> was kicked by <nikdo> [ADMIN]
<nikdo> A nedá si říct, a nedá...

Komentář: Vietcong MP

<a> My jdeme dneska na houby, jdeš taky?
<b> My?
<a> No... Já a Ty.

<Toe> tak jak jsi dopadl na zkousce z chemie?
<Jerry> No tak přijdu tam, sednu, vytáhnu si otázku. Chvilku nám dal na přípravu, moc sem toho nevěděl, tak jsem toho taky moc nenapsal. Pak mě začal zkoušet, sem tam sem něco řekl ale většinou doplněno o nějakou blbost. On už tak protáčel zoufalstvím oči. Pak se tak na mě podívá a povídá: "Tak co s váma?" a dodá "Víte co je to Zerg?" Moje srdce hráče Starcraftu najednou zaplesalo, koukna na další lidi, co seděli naproti a teprve čekali na vyzkoušení, bylo viděl jak se snažej si vzpomenout, co to je za sloučeninu nebo tak a já se jen lišácky usmál, v duchu si řekl "konečně se ty prosezený hodiny i Starcraftu vyplatěj," a povídam mu s lehkým úsměvem: "Samozřejmě." a on mi na to povídá "Výborně, tak příště míň hrajte a víc se učte a přijďte třeba za týden." :(

<tom> minule som si tak odlozil bicykel, aby som videl keby ho kradli
<steve> a?
<tom> videl som..

<a> email me nedorazil
<b> to je mi lito, nemel Vas dorazit ale informovat.

<a> Co děláš?
<b> Dávám si moc dobrý frappé...
<a> Já chci taky!!
<incoming file> frappe.jpg
<a> A jak to mám asi vypít??
<b> aha... promiň
<incoming file> brcko.jpg

<martin> Chystám pomstu, bude legrace. Už mám těch mladejch kurev dost :-)
<kopec> co ti provedla?
<martin> Před tejdnem se po ní slehla zem.Psala mi její nejlepší kamarádka, že se Pavla zdejchla do Krkonoš k příbuznejm a telefon vypla, aby od nich měla pokoj, bylo to prej ve vzteku a narychlo To mi bylo divný, takže jsem zkontaktoval všechny mé milované letušky, a zjistil podle passanger listu (kterej je jinak nepřístupnej), že odletěla na Rhodos :-)
<kopec> hmm
<martin> No....psala mi na FB do inboxu zprávu Martínku promiň, bylo to narychlo, už se na tebe těším, nemám tady signál, pojedeme v srpnu na tu Sicílii, mám tě ráda
<kopec> :-D ty vole!!!
<martin> No, bodejť by neměla...briliantovej přívěšek, pronajal jsem jí byt, oblečení Prada, kožíšek z lišky.... :-) Nepočítám ty různý White sensation atd.... to jsou blbinky Takže: Až odletí letadlo z Rhodosu, přistoupí k ní letuška s welcome drinkem - flaškou Balantinky, a dopisem. Dopis zní: Ahoj broučku, vítám Tě zpátky z Krkonoš. Doufám, že počasí Ti přálo. Máš 24 hodin na to, abys vypadla z bytu. Klíče mi hoď do schránky. Flašku první pomoci přikládám. A doufám, že si ten let holka užije :-)
<kopec> :-D nééééééééé... to bude hodně stylový
<martin> pam pa dam :-D

Komentář: stylová pomsta:-D

<a> no nazdar tak už seš nainstaloval ten linux?
<b> nepovedlo se
<a> proč?
<b> nesouhlasil jsem s licenční zmluvou

<ona> Kde by si chtěl být, kdyby si nemusel do Prahy?
<on> Jsou dvě možnosti.
<ona> Doufám, že ne v hospodě.
<on> Tak u tebe...
<ona> Jééé :-)......proč tak??
<on> První možnost byla diskvalifikovaná.

Komentář: upřímnost je zlá

<kolegyne> Prosím, daj se v Lotusech nějak vypnout ty automatické opravy? Nebo to tu rozmlátim, fakt už.
<ja> Soubor - předvolby - kontrola pravopisu - automatické opravy.
<ja> Copak nějaká nepříjemnost?
<kolegyne> Nepříjemnost? Průser! Ten chlap se jmenuje Kitler, je to Němec a už jsem to odeslala

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.