Oblíbené hlášky uživatele „joocker“

<Kwoky> takze cekam te cca v 18:00...az prijedes zhruba do pulky Trebice, tak me prozvon. Ja vemu tricko, vyjdu pred barak a budu skakat jak pica
<Kwoky> Predpokladam, ze v danou dobu bude u nas v ulici jen jedna skakajici pica, takze bys me mel v poho identifikovat

Komentář: Kwoky si domlouva odvoz na LANku

<xxerilane> se mne jen tak restartoval pc
<mmaattyy2> jj neco zkousim

<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano

Komentář: #zcu@IRCnet

<miko> ja hram Word
<miko> to je taka logicka hra, dopln slova do prazdnej plochy tak, aby si ziskal co najviac bodov za zadanie
<miko> mam problem ju prejst :D

Komentář: jeden a pol tyzdna do konca semestra

<Mrazik> btw
<Mrazik> Melkor_Nms, delals nekdy iq test?
<Melkor_Nms> Mrazik> snad jo
<Mrazik> Melkor_Nms, a jaky mas iq?
<Melkor_Nms> kdysi byl nakej na obalu od gumovych medvidku
<Melkor_Nms> ktera cesta vede k medu
<Mrazik> lol

Komentář: #ceskehry.cz@quakenet.org

<kalii> me hlidani deti nevadi, jsem zjistil ze mame stejny zajmy :)

Komentář: #bsd.cz@IRCnet

<jikos> Ach jo, to je fakt beznadej kdyz clovek gugluje jmeno funkce aby si precetl co presne dela ... a jediny misto ktery gugl najde je moje vlastni stranka :/

Komentář: Život je zlý

<krtecek.13> dela tu nekdo do PC ?
<WereWiking> nn, vsichni tady na DC se pripojujeme pres kuchynsky noze :)
<DeeJay> WereWiking: ja sem tady pres budik :-)
<DeeJay> WereWiking: tady obvykle byvam pres vrata od garaze, ale uz je moc zima, tak sem pohldne doma v teple.. sice je to pomalejsi, ale co :-)
<WereWiking> DeeJay: a neblbne spojeni, kdyz to zvoni?
<DeeJay> WereWiking: prave nesmi zazvonit, bo to slitne...
<krtecek.13> DeeJay: no kdyz muze byt kamosovo PC pripojeny na plechovku od parku tak proc ne

Komentář: Nektery lidi na DC to dovedou zazdit opravdu mistrne; smekam

<WereWiking> sosal jsem list od jedny holky a koukam, ze sdili kompletni disk C, dokumenty, progfiles, wokna...
<WereWiking> tak ji rikam, ze to je prasarna, sdilet osobni data;
<WereWiking> ona mi na to odpovedela, ze pry tam neni nic duleziteho;
<WereWiking> demonstracne jsem namatkou vybral jednu slozku na jeji plose a sosnul ji;
<WereWiking> byly v ni jeji fotky, jak se fotila naha pred zrcadlem; data byly odsdileny do minuty...

Komentář: nez se zeptate - NE, WereWiking uz ty fotky smazal

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.