Oblíbené hlášky uživatele „daous“

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

<ona> Pomůžeš mi nainstalovat nové AVG?
<on> Jasně
<ona> Tak jak mám začít?
<on> Nejlepší bude když napřed smažeš to staré
<ona> A to udělám jak?
<on> Dej si Start - Všechny programy - AVG - Odinstalovat
<ona> Jaký Start?

Komentář: Po poslední otázce jsem myslel, že se zhroutím. Celá instalace nám zabrala bezmála 3 hodiny.

<a> Tak mame problem u zakaznika
<a> Na disku je misto jenom vpravo
<b> Coze?!
<a> pise to "No space left on device"

<a> venku sněží :D
<b> mmnt odestru si
<a> jj
<b> twe
<b> my mame pred oknem strom
<b> jo... a snezi

Komentář: kazdeho prekvapi neco jineho...

<Martas> Cauko tak uz se tesim az si vecer zaradime
<Lusia> Klido si nech prejit chut dnes nic nebude
<Martas> Tak jinak. Kdybys mnela mrte ale mrte rada operu, a ja bych ti rek ze na ni stebou nepudu, co bys udelala?
<Lusia> No co sla bych s nekym jinym
<Martas> dobra rada.
-!- Martas has quit

Komentář: hm to borka nevychytala

<a> Můžeš mi prosimtě hodit kufr do auta do kufru?
<b> Ne
<a> Proč?
<b> Cílová složka je shodá se zdrojovou

<a> v čem to mám uložit???
<b> v jpg nebo png...
<a> co znamená to png?
<b> papua nová guinea!
<a> fakt?!
<b> jj, vymysleli to tam, tak se to podle toho menuje...
<a> a co je jpg?
<b> jižní patagonie...

Komentář: jak to těm ženským vysvětlit jinak?

<a> poradíš mi? prosím
<b> zjednodušíš
<a> jak?
<b> první rozšíříš podle vzorce a tím to převedeš na společný jmenovatel
<b> (a+b)*(a-b)
<a> nechápu ty smajlíky...

Komentář: matika trochu jinak...

<BlackHole> Psal jsem si s ni docela dlouho
<BlackHole> Pak se me zeptala, jak nekoho na ICQ pridat do Ignore Listu
<BlackHole> Samozrejme, ze jsem ji poradil
<BlackHole> Pak uz jsme si nepsali...

<a> Pošli tuto zprávu 20 dalším lidem do 5 minut, ať všichni vidí jak jsi blbá, že ty zprávy ani nečteš a hned je posíláš dál. Napíšu sem ještě něco aby to vypadalo trochu delší, jak ty dopisy bývaj. KDYŽ TO HNED TEĎ POŠLEŠ STANE SE TO CO SI PŘEJEŠ ZE VŠEHO NEJVÍC, JINAK BUDEŠ MÍT 10 LET SMŮLU.
<b> poslala sem neboj
<a> :-D
<a> a přečetla sis to?
<b> ne
<a> tak si to přečti :-D :-D
<b> :D ty si blbej.....

<Huckllebery> Pes mi žere kytky, co mam delat?
<johnnyss> newim...
<Huckllebery> uz vim, koupim mu kaktus :-D

Komentář: Ochranci prirody, prosim nedivat se

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 12 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.