Oblíbené hlášky uživatele „HardLock“

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

<Olča> nevis jak se zapojujou bedynky a sluchatka u pc?
<Adder> Jak to myslíš?
<Olča> to je jedno
<Adder> Ptám se, protože se mi nechce věřit, že bys neuměla zastrčit kabel.
<Olča> mno ja jo ale kamosce to nejde
<Adder> Tak jí poraď sama, ne?
<Olča> ja ale newim jak

Komentář: Dívky, technické problémy a stydlivost ;-)

<a> Ten náš kocour je divnej, sedí celou dobu tady, nejdřív líže mě, a pak si líže zadek
<b> Si chtěl asi spravit chuť

<a> Prosim nemate nekdo recept na dynovy kolac? rychly a jednoduchy nejlepe,...
<b> http://www.google.cz/search?hl=cs&q=dynovy+kolac
<a> ja nejsem dement, umim googlit, spis jsem se ptala, jestli nemate nekdo neco uz odzkouseneho!
<b> http://www.google.cz/search?hl=cs&q=odzkouseny+dynovy+kolac

Komentář: Tak to dopada kdyz se nekdo pta v Strahovske Popelnici

<on> Na holkách se mi líbí že jsou tak mírně přiblblé. Je to vzrušující a roztomilé.
<ona> To nechápu
<on> No vidíš :D

<a> když to říká šty
<b> no jo... štymu přece všichni věříme, no ne?

Komentář: Mezerník sem, mezerník tam... a máme nového kamaráda štyho

<a> hele, budu muset jít, balit
<b> a kohopak furt balis?
<a> tak různě...
<a> ale mám zvláštní slabost pro kufry

<a> tak, a mam bezdratovou mys ...
<b> na kolik tě přišla? taky uvažuju že pořídím
<a> orezaval jsem A4 ziletkou a ufik jsem si kabel :(

Komentář: Upgrade zdarma

<a> problem, jako neodpovida mi průzkumník
<CAMOSSka> tak se s nim nebav

<ona> co delas?
<on> pohoda, nohy na stole, vinko v ruce, odpocivam...
<ona> si to uzij
<ona> az se narodis v pristim zivote jako zenska, ani si nesednes...
<ona> du zehlit

<Murtis> valim... cus :)
<TommyB.> kam?
<Murtis> makat
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze jinak nedostanu obed :)
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze moje matka je stara krava :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze pochazi z vesnice coz je prakticky kravin :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> protoze tam zerou seno :D
<TommyB.> proc?
<Murtis> pac jim chutna :D
<TommyB.> ty kravo, vydrzel jsi 5x proc, normalne me picujou uz pri trerim... :D
<Murtis> proc?

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.