Nejlepší hlášky
<a> nepochapal jsem
<b> co?
<a> otviram dokument a vyskoci mi "Error: succes"
<a> Právě jsem parádně prosral 800,-
<b> ?
<a> No byl jsem na MAsters of Rock...
<b> Jo vlastně. Povídej. Přeháněj, jaký to bylo?
<a> No to je právě ten problém.
<a> Byl jsem tak ožralej, že si pamatuju jenom cestu tam a zpátky (zpátky protože jsem grcal celou cestu z okýnka vlaku).
<b> si děláš prdel! :D :D :D
<a> ne... přes den, kdy hrály ty největší sračky jsem se nalil a večer jsem totálně našrot usnul. Jednou dokonce někde na náměstí u kašny, vůbec nevím jak jsem se tam dostal.
<b> Ty vole z čeho ses takhle najebal?
<a> Z nějaké místní medoviny. 60,- za litr.
<a> KURVA... Já byl zrubanej na Motorhead a Hammerfall :( :( :(
<b> LOOOL :D :D :D
Komentář: Masters of Rock 2007
<a> pokud to prodam za 4000 tak pridam 4000 co jsem dostal k narozeninam pridam 2000 ze sveho a jsem tam
<a> a budu si moct dovolit jeste koupit 51cm3 motorovku za 3000
<b> a co budeš kácet?
<a> lidi...
<b> na to ti stačí 486 a doom. na to netřeba dual core amd :)
<a> ja to chci doopravdy...
Komentář: realita je realita
<Kamikatz> dnes sem si tak usral v autobuse
<Kamikatz> ze vsichni vystoupili
Komentář: zeby konecna? :D
<a> Konec ! Já už na to IC fakt seru !
<b> Co je ?
<a> http://***.ic.cz
<b> Dyť to nefunguje...
<a> No právě !
<a> čus, tak jak jste včera dopadli?
<b> no my jsme ještě tady takou prdel si nezažil
<a> povídej, přeháněj...
<b> víš jak se <c> v létě ožral a <d> s ostatníma ho okudlali holícím strojkem?
<a> jj viděl jsem:-D
<b> no tak on přísahal že se pomstí... a jak dělal včera řidiče, tak nechlastal a právě <d> se uplně zlil... dali jsme ho vedle a kalili jsme dál....zachvíli <c> že si musí jet něco zařídit... ale když se vrátil tak asi šel zpátky přes chodbu a šel rovnou k <d>... on byl v obýváku a my jsme kalili v kuchyni...
<a> co mu udělal?
<b> zalil mu nohy do betonu:-D
<a> cože?
<b> no on si dojel domu, hodil si do nějakýho starýho lavoru cement a písek, vzal si nějakej kus latě na míchání... tady s tim přijel, šel rovnou za <d> z koupelny si přinesl vodu, rozmíchal to, a dal mu do toho nohy :-) a protože to bylo docela brzo tak to přes noc zatuhlo :-)
<a> si děláš prdel:-D
<b> prdel to je tady :-D pred chvílí jsme <d> nesli na hajzl:-D a <e>lítá po okolí a hledá majzlík:-D doma ho nenašel tak se šel zeptat po sousedech :-D <c> ani nehnul prstem,jen ráno prohlásil něco ve stylu že takhle vypadá "italská pomsta" sedí tady vytlemenej a poslochá <c> že ho zabije :-D
Komentář: <e> pořádal u sebe kalbu
<a> nechce sa vam ist behat?
<a> halooo :)
<a> nikto??
<b> ...tohle je MATFYZ, debile...
Komentář: ...mne to prislo celkom vtipne :D
<a> Dnes som dal jednu skúšku za 2 a to som z tej otázky nevedel ani zaťať :)
<b> Ako to?
<a> Včera som bol u skúšajúceho na konzultácii a keď som odchádzal tak som mu povedal, že som sa ho ešte na niečo chcel spýtať, ale vôbec si neviem spomenúť, že čo to bolo a, že ho už nechcem zdržovať. Dnes na skúške som si vytiahol otázku a hovorím: No vidíte toto je presne to, čo som sa vás včera chcel spýtať, ale zabudol som. Tak mi to všetko vysvetlil a ja som len prikyvoval a hovoril niečo v zmysle veď to je úplne jasné, to je jednoduché atď. Nakoniec mi povedal, že na jednotku to teda nebolo a dal mi za dva :)
<a> Ach jo, ta moje sestra...
<b> Co zase provedla?
<a> Přijela za mnou do Prahy. Jedeme metrem a ona se dívá na schéma stanic a prý kam jedem. Řeknu jí, že na Karlovo náměstí. Ona se na to zase zadívá a zcela vážně se zeptá: "A kde je takové to zde stojíte?"
<a> Dobrý den, potřebuji vytvarovat břicho. Beru to docela váážně, protože za 4 týdny letíme k moři a nechce se mi tam s mojí postavou ... stihl bych to ?? :)
<b> Já osobně tvaruji své břicho každý den a myslím, že se mi vytvarovalo velmi dobře. Postup je následovný: 6 piv a půl kila bůčku denně ... není v tom nic složitého ;) doporučuji zkusit, případně zvyšovat dávky.
Komentář: Rada nad zlato :D