Nejlepší hlášky
<Sorsy> Adder: nevíš čistě náhodou jak dělá žirafa?
<Adder> Sorsy: Jasně... stejně jako koza, akorát vydává o dost delší zvuk, protože má delší krk.
<Z00MF1R3> Adder: má žirafa vemeno? sem si nikdy nevzpoměl podívat se
<Sorsy> Adder: ne fakt, to nebyl vtip, fakt mě to vždycky zajímalo, takže místo klasického "me-éé-éé" dělá me-éé-éé-éé-éé"?
<Adder> Z00MF1R3: Jasně, že má. Je to savec? Je.
<Adder> Sorsy: Jo, žirafa fakt mečí jako koza :-)
<Sorsy> hustý :D
<Z00MF1R3> Adder: nějak mi nevyhovuje představa žirafy jak si v klidu okusuje stromy a mečí u toho
<Sorsy> XD
<Sorsy> ale proč ne že? :D
<Adder> Z00MF1R3: No ona nemečí furt jak koza... ale když volá mláďata, nebo varuje ostatní, tak vydává zvuky podobné mečení.
<Z00MF1R3> Adder: ty máš žirafí farmu?
<Adder> Z00MF1R3: To ne, ale hodně čtu, tak si občas něco zapamatuju :-) Ale většinou kraviny, jak sám vidíš :-D
<Z00MF1R3> Adder: když tak hodně čteš, jaký je rozmnožovací cyklus delfínů? :D
<Adder> Z00MF1R3: Jsou to taky savci, takže stejný jak u žiraf :-P
<Z00MF1R3> Takže delfín má taky vemeno, to znamená že je to taková podmořská kráva
<Adder> Z00MF1R3: Ale delfíni jsou schopní mít mláďata asi tak jednou za tři roky.
<Z00MF1R3> plovací zásobárna mléka
<Sorsy> taková mléčná bojka:D
<Adder> Z00MF1R3: No samozřejmě, že má delfín laktační žlázy (ale ne vemeno). Delfíňátko do toho strká čumákem a ono mu z toho stříká mlíko do tlamy.
<Z00MF1R3> Už vidím, jak ztroskotám... až budu mít žízeň a budu bez vody, ulovim delfína a hezky to vysaju... a pak zjistim že je to samec :D
<_Spider_> uh :D
<_Spider_> to poznáš...
<Adder> _Spider_: Až mu to zlomí vaz, co? :-D
Komentář: #VCh IRC
<a> Tož dneska půjdu spát dřív abych byl čilý na silvestra .) Už se jistě nemůžete dočkat co vás čeká v novém roce .))
<b> hovno, jako vždycky
<b> jinak dobrou .)
<c> První zouškový... :O
<b> tak to sem na tom s tim hovnem docela dobře
<a> kurva, mam ten stůl zeškrábanej, jak záda od tvý starý
<b> :-D :-D
<b> cože?!
<a> Koukám se na nějaké programy a čtu: "Volně šířítelný firewall, ochrání vás počítač před různými trojany, červíky... Od placené verze se liší jenom tím, že neobsahuje firewall."
Komentář: freeware už je všude
<a> jak jsem čistila tu vanu, tak jsem přemýšlela od čeho jsou všude ty šedé tečky na celé vaně .... pak koukám na kachličky co jsou nad vanou a tam všude byly ty tečky taky ... a pak mi to došlo
<b> jejda
<a> botičky sis miláčku ale vyčistil moc krásně
<kraja> myslis ze kdyz na krabici desky pisou safe, tak ze to prezije, kdyz to rozjedu zidli?
<DragonJake> ne, to je jako upozornění, že je ta krabice bezpečná, že si o ni nemůžeš ublížit
Komentář: Kupujeme server...
<ona> Ahoj, pomůžeš mi s výběrem tískárny?
<on> Já se v tom moc nevyznám ;)
<ona> Ale určitě víc jak já, bojím se, že si koupím toustovač.
<a> Ahoj... kde stahujes porno pls?
<b> Copak? :D bez porna to nejde?
<b> Warezator.com
<a> Dik
<b> Des dneska do skate???
<a> Pocky ja ***** zavolam
<b> Hups...
Komentář: Pozdeji sem zjistil ze to byl jeho tatka :D
<mirisek> dneska sem prisel na posledni zkousku do kanclu a on na me: jak se citite v oblasti Elektronickeho Obchodu??? ja rikam ze dobre... a on: takze za C??? ja tak to ne citim se vyborne... to sem chtel slyset... takze Acko... naschle :D
Komentář: podnikatelka
<a> říkal jsem ti jak nás s <b> v Itálii setřeli?
<c> nn co jste vyvedli?
<a> no prostě byli jsme v Římě a potřebovali jsme se dostat na Pantheon a vůbec jsme nevěli jak.. tak jsme došli na nějakou zastávku a tam jen nějakej chlápek co si prohlížel jízdní řád.. no a kámoš co umí docela dobře italsky prej: se zeptáme toho chlápka támhle ten vypadá že to tady zná... na to se ten chlápek otočil, usmál se a česky na řekl: sorry hoši ale s tím vám fakt nepomůžu :)
<c> :D