Nejlepší hlášky

<a> nazdar... hele x na druhou - x na druhou je 0?

Komentář: Gymnazista rok a pul pred maturitou

<a> ss
<a> ty si vsetko pametas?
<b> co vsetko? :D
<a> pocuj vies... tota z BB a teraz ta tynuska... a nebola este dajaka medzi nimi?
<a> si nwm spomenut... ale vem ze jedna malo otvarala usta

Komentář: pominame co sa dialo v piatok :D

<a> sem tu...
<­b> hm
<­a> necham Te bejt, cus

Komentář: nejleepsi rozhovor, co jsem kdy mel

<Matto> bude to na vlast rovnake
<Remus> to bola schvalna chiba?
<Matto> chiba?
<Remus> vlast
<Matto> kde je chyba?
<Matto> to sa nehovori na vlast?
<Remus> nie
<Remus> a bol to blby vtip
<Matto> omg to nebol vtip

Komentář: sme si vsetci na vlast rovnaky

<a> Proč místo "voltmetr" píšu "volemetr"? :)

<a> chces kupit linux? mam vsetky tri typy, dovezene z danska! po 500 sk
<b> no taq na tych 400 by sme sa aj dohodli a kolko to mas?
<a> ak by si kupil viac cd tak ti dam za 400... mam 3*ukubundu kubundu aj ten treti
<b> ja by som chcel len 3CD KUBUNDU... a najnvsiu nemas verziu KUBRUNDU?
<a> neviem kedy vysla nova verzia... tieto cd mam od zaciatku prazdnin! takže 3*kubundu??? po 1200sk??? kedy mas cas?

Komentář: chalanisko predava to co mame zadarmo... obchodnik :D

<ona> já du spát i když se mi asi usnout nepovede
<on> jakto?
<ona> pořád myslím na tebe
<on> no tak si nech o mě zdát

Komentář: Podařilo se mi tohle nedorozumění po ICQ vysvětlit.

<TrooperCZ> :.-D
<TrooperCZ> hale smajlo-Paroubek... :.-D

Komentář: Prostě plnou parouback

<Needee> znáš tohle? <-> - ideal, <o> ještě ujde, <O> peklo , <x> má krámy , <X> panna

<Dudak> Jsi tu?
<Bubík> Uz jo
<Dudak> jsi tu?
<Bubík> j
<Dudak> jak bylo v Plzni?
<Bubík> normalne, auta, smrad, humus :(
<Dudak> Nyní poslouchám:Military Polon. No. 3 in A-Dur by Frederic Chopin on Greatest Hits
<Dudak> Jsi tu?
<Bubík> j
<Dudak> dame rum pres icq?
<Bubík> Jo
<Dudak> pocem (tak tohle neznamenalo "počem?" ale "pojď jsem")
<Bubík> Po drate
<Dudak> se dam do win a neco zaparim
-!- Dudak has quit [zmena OS]
-!- Dudak has joined
<Dudak> sem si spletl OS
<Bubík> lol
<Bubík> to mas z toho rumu
<Dudak> sem opet na Kubuntu
<Bubík> OMG, ty uz to nepij :-)
<Dudak> mam nejakou deformaci
<Bubík> Asi jo
<Dudak> tak ynova
<Dudak> ya chvili sem ypet
-!- Dudak has quit [zmena OS, uz podruhe]
-!- Dudak has joined
<Dudak> uz sem zpatky
<Bubík> XP nebo Kubunta?
<Dudak> uz XP

Komentář: Alkohol nepatri nejen za volant, ale ani za pocitac. Nakonec se ale dilko podarilo i pres neprizen osudu.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.