Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<maleprase> vcera bylo docela vesele scifi na nove v noci
<maleprase> nedivali ste se?
<griffin^> to jako myslis superstar?

Komentář: #programatori@IRCnet

<iSteve> ach jo
<iSteve> mam nejasnej pocit
<iSteve> ze cat /dev/urandom | strings mluvi lepsi anglictinou nezli amici

Komentář: #penguin.cz@IRCnet

<vice> Ceska vlada dnes oznamila, ze meni statni znak ze lva na kondom, nebot takovy symbol mnohem presneji vyjadruje politiku vlady. Kondom se stejne jako inflace dokaze rozpinat, brzdi produkci, nici dalsi generace, chrani curaky a dava cloveku pocit bezpeci, zatimco je jeban

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<blue4> /dev/hdb1 149G 149G 0 100% /var
<blue4> 14tidenni prace :]
<Ruza> blue4: porno nepatri do /var

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<LeWaK> lol skoda ze sem to zamaslil, sem si ubalil ve ctvrtek spequa, najednou koukam kocka skemra o jidlo a ona nedele vecer... snad priste....

Komentář: pismenkovani na progamers.cz

<KrCmArIq> ot. 53 z 80 Otazka za 2 body: prostriedok proti moliam ot.c.8908
<saman1> napalm

<Plnt> je to vizionar :D
<Plnt> vidi to, co mi nevidime ani na tech nejtvrdsich drogach :)

Komentář: czfree.net

<onovy> auto :)
<Liskni_si> jaky auto?
<onovy> ja rekl auto?
<onovy> tywe co jsem to chtel napsal?
<Liskni_si> tys rekl auto
<onovy> auto urcite ne
<Liskni_si> rek si auto
<onovy> rekl
<purporte[X]> onovy zase hulil
<onovy> ale nevim co jsem chtel rict
<onovy> tywe ja su v pici

Komentář: drogy jsou spatne, aaaaano?

<niky> MikZ: No nevim jesli bych mela mluvit sproste, vzdycky mi rikali, ze ne :-D
<MikZ> niky: taky se muze vsechno
<stepik||> takze to bylo milej!
<MikZ> jenom soulozeni na ircu pujde ztuha
<stepik||> !fuck niky
<stepik||> nojo, nejde to..
<niky> MikZ: No zalezi na stylu soulozeni :-D
<stepik||> soulozit na ircu fakt nejde...
<heilin|KO> heh
<MikZ> fingers >> niky
<MikZ> fingers << niky
<heilin|KO> tohle je uz i na me moc... haluz
<stepik||> !fist mikz
<MikZ> :))
<DRSON> :D
<niky> center finger >> MikZ :-DD

Komentář: #czf@czfree.net

<DRSON|ntb> to me privedlo na novej recept na volsky oka :)
<DRSON|ntb> polozis varlata na dual cpu a oci uz ti vylezou samy :)

Komentář: czfree.net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.