Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<freedux> mam novy sluchatka ;o)
<freedux> sennheiser cx 300
<freedux> jsou bozi :)
<freedux> dneska me diky nim malem prejelo auto ;o)

Komentář: tak zkusim to, svůj první příspevěk do lamera :)

<Klarishka> jj co tebe zaujalo
<SSuk> windowsy
<SSuk> nic jinyho asi ne
<SSuk> ze jsou s nima problemy
<SSuk> ale na to bych si mohl uz zvyknout

Komentář: staré problémy v novém kabátu (mam Visty... ale už ne na dlouho)

<a> <a> ako stiahnem hudbu?
<a> <b> tak ako porno
<a> <a> aha, dik
<b> to je z lamera?
<a> Netuším ale takovejch blbostí je plno na Lamer.cz

<kajo> dajme CS
<rusho> mne sa nechce, zas budem musiet rebootnut do windowsu
<kajo> neboj, Boh ti to odpusti...

Komentář: Linuxkák

<zeus36> na chatovanie ti stači aj ta 486ka čo mate doma
<cassiopea> tak ako sorry ale my mame xp-cko
<zeus36> uffffffffffffff
<cassiopea> tatko je informatik
<zeus36> to vidim

Komentář: Rodič informatik

<a> my snad doma nemáme šťávu, tak beru z lednice plzeň :D

Komentář: šťáva jako šťáva...

<Lopy> kdyby ti psal neco ve smyslu ze mam rad maly holčičky, tak sem na 25+
<manasek> já sem už slyšela.
<Lopy> coo?

Komentář: ...

<a> jinak v posledni dobe se nam dejou desny veci :-D
<a> kolega v praci si poridil notebook a asi po mesici pouzivani prestal z niceho nic chodit tak si rikal smejd jeden a nas*ane ho odnesl do reklamace asi za tyden mu volali proc si strka do PCMCIA klic od baraku. Na to bez vahani odpovedel ze tam jeho dvoulety syn strcil zrejme aktivacni klic pro XPcka :-D

Komentář: Kdo ty aktivacni klice vymyslel? :-D

<a> ty voe dneska se stalo nasemu adminovi dobry fopa :-D
<b> co provedl?
<a> jelikoz ma sekretarka dovolenou tak dostal za ukol vybirat schranku a dneska kecame v kuchyce o nejakejch kravinach prijde kolega a rika mu "hele vybiras postu?" a on bez vahani no jasne dobehnul k pocitaci a refreshnul si mailovyho clienta :-D

Komentář: Njn, admini a posta :-)

<Afroun> no rrozdavat bycch rekk ze jo ale tady by si posilal prrimo neekomu
<Afroun> -
<Afroun> +-
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> +
<Afroun> sry
<Afroun> menil jsem baterky
<Vojta> pohoda

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.