Všechny hlášky (s kladným i záporným hodnocením)

<LogOut> zapomeň :D ledňáček powa :) :D
<CC_bum_C_bum_bum> vůbec :D jedině Míša :P
<LogOut> když kachnu, tak pečenou, když holku tak svlečenou, když tančit, tak rumbu, když lízat tak ..... ledňáčka :D :P

<a> a nemuze na tu gyndu zajit Son? :( to nepujde ze
<b> a co řekne?dobry den ja sem sukal a mam v deloze spermie?!

Komentář: Řešili sme,jak sehnat 14-ti leté kámošce Postinor ;-) ( Son je kluk =D)

<a> Nasrán a znechucen - Děkuji za pochopení. Za zlepšení nálady nabízím kilo
<Vlačák> ses nejchytrejsi na svete ses borec jako svine ses sexualni dabel mas kazdou na kterou si ukazes dokazal si toho tolik co nedokaze nekdo za 1000000 zivotu neni slov abych popsal tvoji krasu.
<Vlačák> Dostanu to kilo?

Komentář: Co lidi dokážou pro prachy.

<a> co děláš ?
<b> vyplńuji parte....

Komentář: Vlastní ne, jen pro auto . . .

<a> Přímo sem si to vymodlil, dal sem do servisu do vodafonu mobil a šel sem si ho dneska vyzvednout, po pul hodine hledani prodavac rekl ze se mobil ztratil a ze vrati penize.

Komentář: Když se daří..

<a> hoi, sleduj našel jsem drsnou fotku takeho magora :-D
<b> no pošli
...
<b> drsny kokot :-D :-D
<a> aha dobře, a teď se podiv na to fotku

<b> o com budes mat ten diskusny prispevok?
<a> ja, asi budem polemizovať o tom, čo bolo skôr...či sliepka alebo vajíčko..
<b> to je na kkt.
<b> podme polemizovat o tom
<b> ci su zebry biele s ciernymi pruhmi alebo cierne s bielymi pruhmi...
<a> podľa mňa sú čierne.
<b> rasista >_>

<a> cauves <b>. jak je?
<b> špatně <a> Barunka má už druhý den teploty nedaří se nám je srazit
<a> Hafik? mam velmi dobry zkusenosti s veterinarni klinikou v Ceskym brode, par minut cesty z Ko.
<a> maj tam fakt skvely vybaveni i pohotovost o vikendech i vecer.
<b> prosimtě Barunka je moje 5-ti letá dcera co mám v péči
<a> aj aj.. sorry...
<a> to je zase trapas

Komentář: Barunka je mj. i jméno mojí fenky (vlčák kříženej s čimsi)...

<a> idem do obchodu
<a> okaa, ja na cigu :D
<b> ja tu budem :P takze pohodka
<a> je mi to jasne, kam by si isla?
<a> vymyslela by si si kamaratov?
<a> :D :D :D
<b> tak toto bolo krute
<b> :D:D:D:D:D

Komentář: na jednom fóre sa do nás pustili, že sme kravy bez reálneho života.. a takto to dopadlo na skype :D

<a> jo, chápu, díky za vyčerpávající vysvětlení :D
<b> jjnz
<a> jez
<b> jakej jez?
<b> ty jsi u vody?
<a> je z
<b> jako z čeho je?
<a> je zač :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.