Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Scartty“

<a> no ja minule taky chalani
<a> ze sa vypravaju
<a> ze vies co stary frajerka mi kupila na vianoce cd a vie ze nemam cd player
<a> a tak som sa nasral a kupil som jej podprsenku :-D
<b> ULTRA MEGA LOL :-D
<a> a ja som sa tam zacala totalne smiat :-D

Komentář: Prihody z mhd :)

<thool> DEXTER507: Jsi jako pomalu se rozevirajici mechanika, svou vuni oleje ze me delas fanatika. Vlozil bych do Tebe de-ve-de, nikdo to napoprve lepe nesvede.

<a> Tak co jak jsi odmaturoval?
<b> V pohodě!
<a> Za kolik?
<b> Za 15

Komentář: v pohode je relativni pojem

<kelda> dám poslední tři hry a musim jit zbudila se mi dcerka
<Yva> dej jí rohypnolek

Komentář: herna.net :))

<r!CCi°21> moje mlada ma aktualne 26°C
<Melkor_Nemesis> koilk ma ventilatoru?
<r!CCi°21> 5 celkem :-)

Komentář: to musi byt skoro mrtva ne?=)

<Bones> prisiel som na to odkial idu tie male skurvene musky co mam furt v izbe
<existPierre> mno ovocie ? :)
<Bones> ee hnily parok som mal za postelou asi som bol zasa nahuleny ale vypada byt dost stary tam je urco uz nejaku dobu clovek by na prvy pohlad ani nepovedal ze je to parok ale ked som ho zdvihol sa rozpadol a zvnutra vypadal jak parok inak vypadal jak kopa hovna
<Bones> ale fakt kua huste to vypada
<Bones> divne ze som to necitil
<Bones> normalne cele zelene uz

Komentář: omg :)

<a> sh*t ja nevim co mam delat kdyz se neucim...
<a> to uz je asi fakt krize ze?
<b> jo to je :D
<b> zkousel jsi porno?
<b> na nejake kouknout to pomaha

Komentář: zkouskove na VSB...

-!- BlueBeret has joined #czf
<BlueBeret> hojte
<BlueBeret> tak se jdu podivat, odkud se berou vsechny ty hlasky z lamera :)

Komentář: #czf@czfree.net

<DarkCraft> tyve jestli dneska nedodelam to diskusni forum tak se budu mucit technem

Komentář: metalista no :)

<x> nejlepsi bylo
<x> jak sme prevratili auto
<x> a ono pak zaclo horet
<y> coze?
<x> pak sme sli do hospody
<x> a oba usnuli
<x> mezitim prijeli policajti a pak i hasici a zacali to hasit
<y> a to bylo naky uplne cizi?
<x> a my blbci to prospali
<x> jo cizi
<y> a... jako proc ste to delali?
<x> nevim proste nekoho napadlo prevratime to auto
<x> tak my ze jo
<x> (zapomel jsem podotknout ze to byl vrak a uz byl na strese)
<x> a my ho prevratili na kola
<y> aha

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.