Hlášky hodnocené záporně uživatelem „bradl3y“

<a> a <b>, ak neprestanes davat medzeru pred otaznik, kupim najvacsiu a najtvrdsiu gramaticko-stylisticku prirucku a umlatim ta nou...
<c> preco ?

Komentář: Niekto rad provokuje =D

<Cool> nasel sem na libku holku s nickem "upe nejviic"
<Cool> ale je teda upe nejvic oskliva

Komentář: Kamos rad pouziva "upe nejvic"

<Blek> pak te budou pres cookies sledovat jak casto sem lezes a co tady hledas
<Apu> oo happy
<Blek> ale pokud nemas paranoidni poruchu, tak se sledovani bat nemusis --- protoze o nem nebudes vedet.

<JohnyX> hele dmnce... cely vecer mam na hlave sluchatka, ale celou dobu nic nemam pustenyho xD

Komentář: Ta paměť... :D

<a> tvl, vcera sme tu meli navstevu.. takovyho malyho caparta, mu bylo sedm
<a> on me furt otravoval, tak sem chtel aby chvili mlcel... tak sem spustil "cat /dev/urandom" v domneni, ze zmlkne
<a> a on mi rekl: "vies ze sa tiemto nici pocitac?"
<a> tak sem rekl: "ne nenici, proc by se tim mel nicit?"
<a> a on: "lebo to zere vela benzinu"

<a> a řiká se tomu arachnofobie a mě došlo kafe
<a> zase
<b> Kafe + Termoska = Kafe v termosce = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> no vole chtěl sem
<a> ale my nemáme termosku
<a> a sere mě to
<b> Kafe + Nějáká nádoba = Kafe v nádobě = nemusíš tak často chodit = Good Idea!
<a> very bad idea protože vystydne, co je asi podstata termosky?
<b> hovno
<a> voda (i kávový roztok vody) má měrnou tepelnou kapacitu 4,18 což je dost, je to víc než má olovo, ale bohužel při tak malym množství které by se vešlo do nádoby dejme tomu 2 litry - což je 2 dm^3 i taková látka s měrnou tepelnou kapacitou jako voda, rychle vystydne
<b> :-D
<a> dyk si to ani nedočet hajzle
<b> nečtu
<b> je to totiž něco chytrýho

Komentář: konverzace v půl jedný

<creator> jana vies, co je diakritika?!
<jana> áno viem a čo
<creator> jana tak nou prosim nepis
<jana> a ako to mám vypnúť

<v-boss> škrabou me fousy
<Hosiplan> mě ne
<Hosiplan> mě lechtají vlasy
<v-boss> me uz taky zacinaji srat
<v-boss> pujdu do hola
<v-boss> koupim si krem na lebku
<v-boss> a budu hazet prasatka na ucitele

<Gabriell> znáš microsoft surface?
<Hosiplan> možná nvm
<Gabriell> pc stul
<Gabriell> stoji 200000 dlr
<Gabriell> a ma to dotykovej display a tak
<Gabriell> ale jen si tak rikam jak to muze fungovat bez ctrl+ald+dlt

Komentář: trojhmat je všemocný

<hustej> poslouchám ten track a docela se mi začíná líbit
<kouřas> to výš kámo bude země hvězda
<hustej> Země nebude hvězda, Země je planeta

Komentář: Kamarád je začínající raper se zajímavými představami o vesmíru :-))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.