Hlášky hodnocené záporně uživatelem „WaRi“

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

<ona> :DD
<on> No teď vyšel terminátor z plamenů.. Miluju Tě Lásko <3
<ona> :D
<ona> už jsem to dlouho neviděla

<a> Mě se chce tak čůrat do prdele :D :D
<b> Jo, mě taky, ale do záchodu ;D

<a> Na zkoušku je povoleno přinést jen vlastní ručně psaný tahák formátu A4 to mám ako chápať ?
<b> Že si zoberieš formát A4 a ručne! (áno, je to v dnešnej dobe neskutočne barbarské uchylovať sa k takýmto riešeniam) si doňho napíš čo len chceš. Ideálne správy ako "Ty to zvládneš " "To predsa vieš!" atp.
<c> Prý je dovoleno jen runové písmo a psát brkem a krví!
<d> Krví jednorožce, doufám, nic jiného zásadně nepoužívám
<b> Hlavne brko musí byť z páva, ktorého si obetoval C'thulhulovi za splnu mesiaca v kaukazkých horách. Inak ťa ani nepustia na písomku...
<e> Takže chcete říct, že to pižmo samce patagonského dikobraza jsem si objednal zbytečně? Kde teď seženu krev jednorožce... když jsem podal inzerát, že se mi můj jednorožec ztratil tak se mi nikdo neozval, čekal jsem na konci duhy jak ocas a nikdo :(
<f> To otvírají nový obor Čar a kouzel, anebo jsem si spletl školu ?

Komentář: Diskuze jedné studijní skupiny MUNI.

<ona> mohla bych za tebou v pátek přijet ?
<on> jasně, budu rád :)
<ona> a můžu zůstat přez noc ?
<on> určitě mohla, těšim se
<ona> to je skvělý, taky se těšim !! <3
<on> ale měl bych k tomu pátku jednu důležitou otázku...
<ona> ano? co ?
<ona> aha! no mohla bych uvařit guláš nebo čínu

Komentář: posun priorit

<A> Máš teď čas?
<B> Vteřinku, dej mi pět minut.

<a> Ahooj
<b> Ahoj
<a> Odkad si
<b> Neodkadim

<b> zajdem na pivko?
<a> ty už nemáš zaracha?
<b> nene, mamka prohodila role, vzal to za mě otec a já to teď za něj vezmu v hospě
<a> čím to?
<b> ále, měl jakousi brblavou náladu a mamka přišla dom od kadeřníka a ptala se ho na názor (to víš ženy) a on jí říká "jo dobrý, aspoň že zezadu vypadáš trochu k světu"

<a> Právě jsem zjistil podstatu chlapských rozhovorů...
<a> Šli jsme s kámošem na oběd, a po cestě tam jsme se od řešení prvního auta za 70k dostali k pouštní buggy, se kterou by jsme jezdili na poušti u nějakýho letoviska a balili kundy :D

<a> jak se menuje ta písnička?
<b> Xandria - Mermaids
<a> mermaids... mořské panny... chtělo by to nějaké
<a> a ani by nemusely být mořské :D
<b> hm... a ani by nemusely být panny

Komentář: nezadaní kolegové

<on> Když <c> naklonuješ..budeš ho moct zabít 12x. Akorát nevim, jak bys u soudu vysvětlila, že jsi jednoho člověka zabila tolikrát
<ona> Co bych mu vysvětlovala? Spawn kill...

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.