Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Elephie“

<a> Vždycky poznám, že byl bratr na záchodě.
<b> Zvedlé prkýnko?
<a> Ne, pochcaná zem.

<a> Hoy, nemuzu te najit na Facebooku, ses smazal?
<b> Jo, smazal, protoze mi to lezlo na mozek.
<a> A to se pozna...?
<b> Vcera sedim, koukam na Simpsonovi, pohoda, klidek, na pozadi FB. Najednou ten zvuk, kdyz ti nekdo pise do chatu. Tak se podivam, nic. Za chvili znovu, nic. Tak relog, zase nic. Pritom porad ten zvuk. Tak jsem reinstaloval FireFox... az jsem si zavolal kamose, ze mi to blbne... uvidel jsem venku, jak tam dva hraji tenis. Proto konec s FaceBookem.
<a> Dobre ty :D

Komentář: Kdyz zvuk tenisoveho micku JE tenisovy micek :D

<Charlie> měla by si zhubnout, ty tvoje fotky mi na disku zabíraj hrozně místa

Komentář: neni nad upřímnost :-)

<a> ježiš moje matka se naučila zase něco...
<b> co?
<a> <Máma> Caw tak co jak bylo ve škole?
<a> <a> Sem dostal 4 ze zemáku a 3 z matiky
<a> <Máma> OmFg ty jsi noob!

<a> Koukam, ze jsem z tebe taky vychoval peknyho flegmatika :)
<b> hm, je mi to docela jedno

<a> zdarec, byli u vás jehovisti?
<b> čest... no jen jeden, vrazil mi do hnátů vizitku
<a> tak koukni na jeho telefon
<b> co s tím?
<a> jen to, že boží služebník má číslo **5683666 čili **LOVE666

Komentář: Samozřejmě gumový medvídek!!! ... to jen pro ty paranoiky, co by cejtili želatinu i u chlapa, kterýho zrovna převálcoval náklaďák

<a> Ty taky chrápeš, měli jsme pokoj vedle vás a šel si slyšet jak sviňa :))
<b> Já jsem nechrapal... My jsme stěhovali stůl.
<a> Celou noc? :)

<ona> zlato co kdybys me dnes privazal k posteli za ruce i nohy a zavazal mi oci?
<on> hmm to zni zajimave
<ona> a co bys pak se mnou delal?
<on> no nic, konecne bych se po mesici poradne vyspal

Komentář: kdyz nekdo chodi s nymfou a ma tezky noci :D

<a> jak vytáhnu kartu ze čtečky?
<b> no na SD kartu máčkeš a vyskočí sama, ale třebas MMC normálně vytáhneš hrubou silou, co máš za kartu?
<a> VISA
<b> hmm tak tu neznám

<a> videl si Wanted?
<b> ne-e
<a> zajimavej film...
<a> jak tam ohybaj ty kulky...
<b> komu?

Komentář: kdo nevidel wanted... ohybaj tam drahy strel...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.