Hlášky hodnocené záporně uživatelem „kapriiik“

<a> Zdar, mám problém s filmem, nejde rozbalit, píše to něco se zvukem
<b> zapni teamviewer, koukneme na to...
<a> :Unable to unpack volume, insert next part"
<b> aha... víš, nevím jak bych ti to řekl... ale stáhni si i ostatní části filmu...
<a> to nepomůže, jsem už zkoušel jiný části... a nešlo to ani kámošovi

Komentář: Fakt? Divný...

<n.a.s.s.o> Debilové! se tady poserem kvůli blbýmu Obamovi, že nemůžu zaparkovat před stadionem na štvanici!
<Qad> bacha, je to napojený na CIA tohle ICQ?
<n.a.s.s.o> mám qip :-D když už tak na KGB :-D

<terysek> cauky, tak jak bylo v anglii?
<tiny> joo, celkem fajn. Zacla jsem tam chodit s jednim uzasnym klukem. Ale ted mi psal mail... pry to nema cenu takhle na dalku
<terysek> jaaj... budes mu odepisovat?
<tiny> jj... prosimte preloz mi: Jak mi to muzes udelat? Slibili jsme si, ze za sebou budeme jezdit. Mam uz koupenou letenku na pristi tyden, chtela jsem te prekvapit. Nasi meli jet se mnou, chteli te poznat a ty ted tohle? Je v tom nejaka jina? Nebo uz jsi snad zapomnel, jak nam spolu bylo krasne? Jak jsme spolu byli na pouti a ty jsi mi vystrelil ruzi. Anebo jak jsme byli na slavnosti a cele mesto nam zavidelo, jak jsme stastni a jak nam to spolu slusi. To chces vse zahodit? Hodne jsi me zklamal. Myslela jsem, ze me milujes. Rikal jsi to prece. To jsi mi lhal?
<terysek> ses zblaznila, ne? takove romany?
<tiny> terezko prosim, preloz mi to, ja se bojim, abych tam nemela chybu a neztrapnila se...
<terysek> zkus - You bastard!!! to je bez chyby a pochopi to stopro

Komentář: rada nad zlato :)

<a> promin, musel jsem jít náhle se psem
<b> náhle =) to zní pěkně jak to, pes si stěžoval?
<a> ani nic neřekl, za vše hovořili činy

<Susenka9> Můj BOŽE!
<REAL_GOD> oč mě žádáš?
<Susenka9> :D Ježiši
<REAL_GOD> mmnt...
<Susenka9> ?
<Jezus007> Caw co potřebuješ?
<Susenka9> ...tyvole
<REAL_GOD> ten tu zrona není ale...
...
<Bull_Shit cz> No co potřebuješ?

Komentář: Bůh je všudepřítpomný...

<a> zdar, co děláš?
<b> čus
<b> hraju, jdeme na bosse
<a> OMG, smažte už to wowko!
<b> jj, smažíme :)

<a> Tyvole, tak co řikáš na ten fotbal?
<b> Já už niesom čech, já som slovak...

<a> Ty si byl vcera pekne na plech.
<b> Mi povidej, vim z vecera pulku. Hele jak se jmenovala ta brunetka co sem tam s ni byl?
<a> ktera?
<b> Takova stihla kratkovlasa... Ta jak sem se s ni libal na baru.
<a> :) Nerad Ti kazim uz tak krusny rano, ale na baru sem Te videl celej vecer jenom s Michalem
<b> kurva to neeeeeeee

<a> "Vzácného delfína objevili hluboko v džungli"
<b> Já pořád říkam, že delfíni chystají invazi na souš :)

<Sonickaaaa> udělejte tady nějakej counter, kterej se zvedne o jedničku vždycky, když chci někomu vyškrábat vrtačkou do xichtu "RTFM"... a pak druhej, kterej by počítal, kolikrát ten první přetekl >:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.