Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Traitor“

<a> zdar budes dneska kolem ctvrte na telefonu?
<b> Procpak?
<a> jedu k Xxxxx nastavit wifinu a kdybych nahodou potreboval helfnout
<b> A co mu tam vlastne budes s tou wifinou delat?
<a> proste ji pripojim a zapnu
<b> Jako klienta nebo apcko?
<a> ap
<b> A routovat to bude kde?
<a> ze zasuvky vytahnu kabel strci do ap a zacnem vysilat - vidim to jak hurvinek valku
<a> bez hesla bez niceho
<b> No prave... Pokud je to tak, routovani a DHCP server bude nejspis na strane klienta. Vetsina apcek v zakladu routuje, tzn ho nejspis budes muset prepnout do rezimu Bridge a nastavit mu manualne IP (protoze pres ip pres DHCP by se ti pak blbe hledalo) a zaroven snizit rozsah adres pridelovanych DHCP na routeru aby nahodou nekomu nepridelil adresu toho APcka...
<a> jak se ti vzdycky povede ze me udelat totalniho debila?
<b> Mam proste talent :D

<a> tak tohle jsem ještě nežral ...
<b> tak povídej ;-)
<a> to, že se mi do snu promítají skutečné postavy a místa, na to jsem si už zvykl. To, že mé sexuální sny jsou kaženy mými skutečnými životními postoji, to se taky dá přežít. Ale ve chvíli, kdy ve snu přemluvím partu kámošů, aby se mnou jeli na super místo, na které mám spoustu vzpomínek z jiného (dřívějšího) snu a to místo tomu skutečně odpovídá, tak to už je i na mě moc ...

Komentář: také viděli jste inceptiton?

<Holka> sem chytra co
<Kluk> ne
<Holka> hlavne ze ty jo
<Kluk> no ja jo
<Holka> a kolik mas
<Kluk> ceho?
<Holka> icq
<Kluk> nemyslela si iq?
<Holka> no nebo taky tyqe zejo
<Kluk> ne
<Holka> ale jo
<Kluk> to rika ta co si meri misto iq icq?

<a> kdybych to mel prirovnat k autum, tak Losty by byly Ferrari a Event Volvo
<a> proste sice do cile dojedes o 5 hodin pozdejc, ale mas jistotu ze se ti to nerozsype za prvni zatackou
<a> walking dead je favorit na spalkach... a obcas do nej nekdo strci a WD poposkoci par metru
<a> a Ulice a Ordinace maj zaseklou zpatecku :D

<> Hezký prasa
<Ájinka> Prasa?
<> :-D překlep prsa :-DDD

Komentář: překlepy se stávají :-D

<ona> Ahoj, Co to mělo být prosimtě v sobotu?
<Cagaj> Ahoj,cože !?:D co sem sakra dělal já mám vokno jako prase
<ona> byla jsem v galaxii jen pro nějaký chlast
<ona> potkala sjem tě venku a řikam ahoj
<ona> a ty na mě čumíš, úplně totálně mimo
<ona> a řekneš jenom: no ty vole a utíkáš pryč.
<Cagaj> fail :D:D:D

Komentář: slečna mistryně v karate :D

<on> ale to neni fer, tebe nebavi historicky,tak koukat nemuzem
<on> me nebavi horrory ale to nevadi
<ona> no
<on> co no?
<ona> no presne tak:P

<a> já tak nesnáším školu,omezuje mě tak v hraní...
<b> xDD

Komentář: guild chat ve wow :D

<a> čawko hele potřeboval bych se dohodnout co nejdřív natom obchodu :D:D
<b> čus, ted se nemužu dohodnout jsem uplně vypálenej jako cihla ti napíšu o víkendu až budu ok

<a> jakej máš net ?
<b> wifinu mám

Komentář: odborník to se pozná :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.