Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pan_Inkognito“

<A> Nazdar
<B> cuz
<A> prosimtě jakej ty přesně používáš ten DJ program
<B> UTFGmixér
<A> fine,stahnu, díky

<a> musim si pomoct...
<b> jezis tak rekni segre ne ona je takovej uchylak mohla by to chapat
<b> :D
<b> teda jako
<b> ze ji rekni ze my dva chcem s*kat
<b> boze to znelo divne :D

Komentář: Chtel jsem tim vyjadrit, aby sestra odesla z domu :D

<M> a co to tam mate za novacky prosimte
<V> ani se neptej
<M> :-) tam vylozene server co je v DMZ
<M> a ma jen lokalni ucet
<M> a prej muj account tam nefunguje
<M> co s tim
<V> klasika...
<M> ...nebo treba na gb server v NMEA domene ... ja musim mit granted terminal pristup, mne to nejde
<M> posle screen
<M> a samozrejme mel EUROPE domain account :-)
<V> hh
<M> mel bys to tam uz zacit nejak manazerovat
<V> jeden potreboval pristup do giamy, chtel vedet jaky tam je jmeno heslo
<V> tak jsem mu napsal "intranet" v domeni ze pouzije svoji intranet e-mail adresu
<V> on tam fakt napsal "intranet" a cekal ze mu poslu heslo
<M> lol, no, bozi :-)
<V> chtelo se mi brecet

<ona> vcera vecer som nieco skusala a spalila som si kozu.ani nevies ako to boli
<on> lavu alebo pravu kozu?
<ona> kožu ty debil!

Komentář: vidno na co chlapci myslia

<a> 4us m8m takovej probl0m
<a> porad93 mi< pros9m >]
<b> Alt+Shift
<a> děkuju

<skywriter> proč jsem automechanik?
<gogoaction> jo, když Tě to nebaví...
<skywriter> měl jsem to kousek od baráku tak jsem mohl spát o 15minut déle
<skywriter> a proč ty jsi teda nevyučený?
<gogoaction> mě se nechtělo vstávat vůbec

Komentář: důležitá věc :-)

<a> tu si?
<a> tu som tu..
<a> ci to som ja pisal? :D

Komentář: nakoniec sme sa našli..

<a> cus <b>, dneska ucitel pekne zaperlil. rozda testy a povida: na pisemku mate 10 minut... a bezi vam osma:D

<A> to že asi budu zase bez chlapa no tak já začnu a dost to zkrátim
<B> Dobrá...
<A> ted na chatu přijel bratránkův spolužák z vejšky. 22.. docela fešák. Připili jsme se a měli spolu nějaký techtle mechtle. .. pak odjel. Trochu jsme si smskovali. .. tak jsem si řikala, že by z toho mohlo něco být jenže intervaly jeho odpovědí se začali protahovat až na nějakolik dní.. což už je docela dost.. tak já celá neštastná pořád čučim na mobil dnes jsem se po mnoha dnech vrátila domů... okouknu jeho profil na fb a co tam nenajdu rozvedený, syn 4 roky

<a> <b> ty mi sežeň tu holku od toho čuráka :D
<a> dvonočovího :D
<b> tak koukej zítra dovalit ;)
<c> Mluvíš o mě kreténe? :D
<a> jinak mu nakopu prdel v sobotu
<a> do píče co ten tu dělá

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.