Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Elephie“

<a> Chlapi, jak je ten příkaz na opuštěni IRC kanálu?
-!- b has quit [Quit: Ukončuji]
-!- b has joined
<b> a: priste se na tebe vyseru!

<a> U nás na škole už známe jen jeden pád: bude zkoušet koho z čeho?

<a> Dlouhé tři roky sváděná bitva o morální nadvládu se slečnou byla v pátek dobojována. Naneštěstí dosti ošklivým způsobem, který vedl k mé prohře.
<b> tywe... a bude návrat Jediho ?
<a> Spíš pomsta Sitha...

Komentář: a co na to mistr Yoda ? :)

<a> protoze je linux nenarocny
<b> jojo, na youtube jsem videl video jak to borec rozjel i na kulickovem pocitadle

<a> Že si otec berie noviny na wcko, som si zvykol. To, že si beriem na wc noťas, som si zvykol tiež,
<a> Ale teraz si tam mama zobrala šúpať zemiaky!!!!
<b> to sa moze iba u vas stat :)

Komentář: Normálne nenormálna rodinka.

<a> Čekejte musim se vysmrkat...
<Team> Nejdřív to plantni a pak se můžeš vysmrkat!
<a> Plantnuto!
<Team> Teď se můžeš vysmrkat
<a> Dobrý.. už mi to steklo po bradě...

Komentář: CSko vs. nachlazení

<a> Fíča vole, test dám, řeknu jí první otázku, druhou otázku, doplňující první, doplňující druhou, třetí jsem nevěděl. Načež prohlásila, že to, co jsem jí řekl, by jí mohlo povědět kdokoliv jinej a nedala mi to. Mě šlehne...
<b> Příště jí neříkej otázky, ale odpovědi. To zabírá ;))

<a> to je kazde zkouskove taky bordel na facebooku a tak?
<b> ne
<b> dřív neexistoval, tak byl bordel na kolejích, nablito ve sprchách a tak

<a> hele... ty tvoje smajlíky jsou vždycky otočený.. to dělá ten Linux??
<b> (-:
<b> ne, za to můžu já :-)

<on> na me je jeste vic veci dlouhych :-) a vlasy to nejsou ;-)
<ona> mmm...vedení?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 11 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.