Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Kajiyama“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

<a> Nevíte někdo co znamená zkratka wifi?
<b> wi fič!

<a> jsem trochu retardovanej. Jen trochu, ale jsem.
<b> co to zvatlas prosimte?.)
<b> na tos prisel kde?
<a> Když jsem prohrál s čoklem f šachách.

Komentář: prej se moc nesmal=)

<a> jak je ten program náročnej? znáš to moje PC :)
<b> nedávej to do fullscreenu a snad to pojede v pohodě...
-!- a has quit
<b> tak asi ne :-/

<weny> nechce nekdo http://shop.kulturistika.com/413-2x-HMB-500mg.html ... puvodne to bylo vyvinute pro rychlejsi rust dobytku a prasat :)
<wq> ocividne to sluzi svojmu povodnemu ucelu :)

<a> venku se pěkně blýská
<b> jj, nejlepší čas pro flash biosu desky a grafiky ;)

<a> kdyz vydrzis az do vecera nepapat, tak uvidis zlaty prasatko :-D
<b> a když vydržím až do silvestra nehonit tak ráno uvidím velikou loužičku :-D

<Jezdec> pýcha pytel pysk netopýr slepýš pyl kopyto klopýtat třpytit se zpytovat pykat pýr pýřit se čepýřit se
<Mesiáš> ještě pyčó ti tam chybí

Komentář: zkouškový...

<a> no nic du balit darek
<b> ty davas nekomu k vanocum speka?

Komentář: neni "balit" jako "balit"

<Snoopy_25> Právě sem řešil super hlavolam a už sem z toho začínal bejt fakt vzteklej - "normální" jpg soubor... v acdsee sem na něj koukal - normal... zmenšil sem si ho na potřebnou velikost, dám ho na web, neukáže se... myslel sem že špatná cesta... nn... všechno ok... řikám si že to neni možný... dám ho na localu otevřít v IE... nic =-O... otevřu ve photoshopu, znovu ho uložim pod jinym názvem... NIC! ... otevřu ve photoshopu, vezmu ho ctrl-c... novej soubor... ctrl-v... zobrazit lokálně v IE... NIIICC!!! docela sem znervozněl jestli nějakej flashback nebo co to... :-))) otevřel sem ho teda v tom acdsee, printscreen... ve photoshopu ten screen oříznul, uložil a... šlo to! :-)))) kdyby ne tak odjíždím do bohnic... nechápu...??? :-)))

Komentář: trable s obrázkem :-)

<Ares> čus
<Ares> jak je?
<Uhlik> boli me oko
<Ares> jakto ?
<Uhlik> sem se do nej kousl..
<Ares> :D
<Ares> co si delal ?
<Ares> lol už chcu mit taky ridicak...
<Uhlik> rozbrusovacka mi prskla bordel do oka
<Ares> uuu
<Ares> nemas delat blboviny :D
<Ares> byl si s tim u doktora?
<Uhlik> jo
<Ares> a co?
<Uhlik> co co? mam ho v sadre...
<Ares> :D

Komentář: taky blbnu obcas

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.