Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Almion“

<A> ten linux je prostě nejlepší
<B> Proč myslíš?
<A> využívá 100% procesoru
<B> Zkus Win Vista. Ty využívaj 200% procesoru. :D

<a> Ahooj <b> konecne mam STARY FBCHAT zpatky a ten novy uz pryc! Funguje to! ;) Aktivuj si ho zde <odkaz s virem> , 81388
<b> no vidis, ja taky a dokonce to funguje a nerozesila vsem picoviny...

<b> tak byla s tebou ta tvoje holka?
<a> jojo, bylo fajn, sme se jeli projít kolem jezera a vona že: jeej, tamhleten pník vypadá jak bobr, vyfoť me s ním
<a> a von fakt vypadal jak bobr, tak jsem ji vyfotil a pak tam byla ješte taková veliká skála, tak jsem ji vyfotil na ni, jako že tam vylezla (musel sem ji tam vynést)
<a> a pak koukám na ty fotky a rikam ji, ze na ty druhe je taky ten bobr, a vona rekla, ze az se tim bude chlubit, rekne ze na te druze fotce ji tam ten bobr zustal, to sem si jeste tehdy neuvedomil, jak to asi znelo tem kolemjdoucim :D

<a> Můžu vám z nudy osekat omítku?
<b> My nemáme omítku :D
<a> Zdechnu nudou :/

<A> Dnes se budu dívat, běží Bauer
<B> Já asi ne, nějak mu nevěřím
<C> To jsem tady jedinej, kdo si myslel, že zas začali dávat 24 hodin s Jackem Bauerem?

Komentář: facebook během olympiády ...

<a> to bych si dal na zed
<b> dej:D
<b> ti to lajknu
<b> me gusta
<a> ale doma na zed debile

Komentář: FB degenerace

<a> inak
<a> co som to chcel...
<a> dpc

<a> Jsi bi-sameček, že jo? :D :D
<a> Nebo hetero-sameček? :(
<b> já jsem všechno ;)
<a> Takže bi? :)
<b> oboje :D ;)
<a> bi i hetero? :D
<b> si piš :DDDD
<a> Ale bi znamená homo + hetero takže jsi vlastně homo + hetero + hetero = 2x(hetero) + homo :'(
<a> Jsem popřemejšlel, no :D
<b> je to vidět :D

Komentář: jednou takhle na facebooku s hetero kamarádem :D

<b> nezabudni toho kindla
<a> <a> tu uz neni, odesel a kindl nechal na stole :P
<b> hele brouku
<b> neser na
<a> na co?
<b> mna
<b> jako na
<a> :) na tebe?
<b> ne jako na
<b> ale jako mna
<b> jako na
<b> bez toho m
<a> :)))

Komentář: ta nez se vykokta

<a> to si neumis vymyslet lepsi prezdivku nez digimonka? :D
<digimonka> blbečku radši se půjdu učit... navic ja mam všude jinou přšzdinku
<a> utikej, hlavne cestinu si zopakuj...

Komentář: přšzdinka vs. přezdívka

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.