Hlášky hodnocené záporně uživatelem „kapriiik“

<a> Včera jsem vyzvedl Martina a šli s jeho čokliskem ho umýt. No pes je to pořádnej, tak že ho vezmeme hadicí. Hadice ale byla napojená do vapky, takže psa vezmeme kousek za barák a tam ho ovapkujeme.
<a> On je dost velkej a hrozně rád se nechává drbat na zádech, takže jsme vapku nastavili na malej výkon a začali jemnou operaci - psí očistec :)
<a> Takže čokl stojí na kraji pole, v jemné oranici a dva magoři ho vapkou sprchujou. Pes si libuje, naklání se ze strany na stranu a jemně začíná poštěkávat - dyvky to dělá, když se mu to líbí. No a tak pridávámě, až vapka fakt jede a pak tam přidám psí šampón, do té nálevky na autošampón.
<a> No a pak pro lidi okolo asi nastalo dobrý divadlo. Vytvořila se obrovská vlna pěny, změnilo to tlak ve vapce tou konzistencí, psa to zarvalo po břícho do oranice, která se úspěšně rozmáčela tím předsprchováním a pes už vydával zvuky jako banda retardovaných opic. No hele, přiběhl nějakej týpek, co že mu to děláme a že zavolá policii a tak.
<a> Ale jak přišel k nám, tech chomáč pěny se vykutal z oranice a začal lítat okolo jak magor a rejt hubou v bahně. Sum a sumárum jsme psa neumyli, ale pobavili okolí :D

Komentář: Pokrok v mytí domácích mazlíčků :)

<a> Cus ty nejsi ve skole?
<b> Ne ja sem doma a hulim bongy
<a> Si to zatah?
<b> Ne ja musim k doktorovi, me se blbe dejcha ..

<mato> status: Kirilenko idesss
<dodo> co si tipoval?
<mato> nie ale paci sa mi ako hraje tak preto ju povzbudzujem
<dodo> to je zena? :D

<A> A už před sebou prdíte?
<B> No jasně, jinak bychom spolu skoro nebyli...

Komentář: jak daleko jste ve vztahu

<jindra> fakt zas asi umrznu mozna
<jindra> vcera sem si musel dat notas pod perinu
<jindra> a pustit prime95
<jindra> nebo kompilaci
<jindra> aby me zahral
<jindra> ale fakt sem to udelal tyo
<jindra> sem tam pustil film bez zvuku a zaklapl
<jindra> a ono to foukalo teplej vzduch

Komentář: Nefunkcni topeni

<a> Prosimtě, nevíš, ve kterém měste hraje TPS Turku?
<b> v Turku
<a> ;DDD to je město??
<b> druhé největší ve Finsku
<a> aha ;D

Komentář: a to studuje cestovní ruch ;P

<a> aha tak to je fajn a jakou dělaš školu
<b> gympl ;)
<a> to si asi chytra ze

Komentář: lide.cz .. :D

<a> tedka mám z plastelýny joysticka
<a> nebo dicka
<a> nevim co to je
<b> joydick?

<j1t8lk4> Jela jsem do školy s kamoškou a stojím kousek od ní..najednou se k ní pomalu blíží chlapík a říká
<j1t8lk4> <a> dobrý den
<j1t8lk4> <b> a ona na něj: dobrý den
<j1t8lk4> a ona nic, stojí dal

Komentář: když on byl revizor :D :D :D

<a> call?
<h> no
<h> *** hovor nepřijímá. ***
<a> no jako no! nebo NO jako NO jako ne?

Komentář: když kombinujete 2 jazyky do sebe tak se do toho dá občas i pěkně zamotat! :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.