Hlášky hodnocené záporně uživatelem „zelvak“

<a> Jebu na to
<b> ;)
<a> nechápu,proč když zapnu péčko vysakuje ten webchat -.-

Komentář: FB Chat

<kris> No, a co jsi dostal? Pochlub se...
<kris> A co sis nejvíc přál?
<martin> přál jsem si něco co nejde splnit... a dostal jsem mikrovlnou troubu

<a> co ježíšek?
<b> nepřišel [:D] maminka žíkala že šme měli z balkonu odstranit ty sítě ! [:D]
<a> ku*va to je blbý [:-D]
<b> cos dostala ty ? :D

<a> to je prdel, facebook nezobrazuje moje příspěvky přátelům :D
<a> já je na zdi přitom mam, muhehe
<b> se mu divíš ? :D
<b> cenzuruje porno :D
<b> přeci tam nebude dětěm ukazovat takového č**áka

Komentář: /kámoš, co vždy pobaví

<a> bratr dostal krecka
<b> já chci taky křečka !!!
<c> co chvíli máš opici to ti musí stačit

<Jindra> Mám doma sekanou..
<Tomáš> Hmm sekanááá
<Jindra> Domácí..
<Tomáš> hmm Domácí
<Jindra> od babičky..
<Tomáš> hmm BABIČKA!

Komentář: Někdo rád starší

<a> Hele, zrovna jsem nasadil ty liťáky, jak jsem je dostal k Vánocům
<B> A dobrý???
<A> Hele, i za tou mojí felicií se baby otáčej
<B> Jestli na nich nemáš gumy, tak se ani nedivím.....

<a> Paráda, tento rok som sa vyhol na Vianoce ponožkám a rôznym odevom,ale dostal som 700€
<a> Vtip je v tom,že len v 2€ minciach

<a> ahoj :D
<b> jzs, čau :)
<a> jezis rika cau? :D
<b> co ty víš, třeba jop :D
<a> nevim. proto se ptam... :P
<b> A proč se nezeptáš jeho, proč mě? :D
<a> nezeptam se ho protoze uz jsem ho uz docela dlouho nepotkal.
<a> docela i zacinam mit pocit ze se mu neco stalo... :D :D

<a> Spousta holek říká, když se jde malovat, že jdou ze sebe udělat člověka. Jenže kolikrát to dopadne tak, že vypadají jak opice.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.