Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<Zajic> <?
<Zajic> $manzelka = TRUE;
<Zajic> $pivo = 0;
<Zajic> echo "Stav piva v ledničce je $pivo flašek<br>";
<Zajic> if ($manzelka = TRUE)
<Zajic> {
<Zajic> echo "Lepší to už nebude.";
<Zajic> }
<Zajic> else {
<Zajic> echo "Zamysli se nad sebou.";
<Zajic> }
<Zajic> ?>
<Sit-com> Lol :-D
<Zajic> sem se moc nudil a opakoval sem zaklady php :-D :-D
<Zajic> hej ted sem tam nasel chybu v tom normalne :-D co kdyz mam manzelku i pivo :-D :-D :-D
<Zajic> to je ovsem nerealne :-D
<Zajic> manzelka a pivo spolu nejsou kompatibilni :-D :-D
<Zajic> to mas jak windows s linuxem

Komentář: priklady z praxe :)

<jakub.lucky> Oops... Pouštět Googlí Picasu pod jejich vlastním Wine na kompu s procesorem 1.4GHz, zo je docela bžunda
<jakub.lucky> procesor se vaří a Picasa nikde
<jakub.lucky> a největší Bolek a Lolek je v tom, že to ani neumí uploadovat na Picasaweb

Komentář: kubyk je nas linuxovy guru

<a> Tak a už by to mělo letět
<b> :-) :F
<a> Co znamená :F please?
<b> Nic :-) Překlik :-D
<a> Ale mohlo by to být :D s předkusem

<a> tak cau, idem skillovat nemcinu
<a> ehm... vlastne ucit sa :)

Komentář: len ci ma na to level :)

<Marrrianka> The_EMINEM: vsetci su tu jebnuty myslite si ze ste raperi no ste len debili co sa hraju jako male deti jedna druha tretia do nuly ste vsetky sproste kundy fuck you fuck everybody if you damn me but now you can talk like you now something about me

Komentář: www.pokec.sk

<Petr_K> lol, slyšeli jste už výraz "blogosféra"?
<Miraceti> Petr_K: A "píčosféra" jsi už slyšel?

<TrooperCZ> :.-D
<TrooperCZ> hale smajlo-Paroubek... :.-D

Komentář: Prostě plnou parouback

<Malinho> cau...
<Malinho> mam treba often at the momenta musim vymyslet vetu
<Malinho> aby v nim bylo to slovo at the moment
<in0x> já už mám dneska anglinu offline
<Malinho> heeeej
<Malinho> neeeeee
<Malinho> hej skus at the moment pls...
<in0x> moment...
<in0x> počky
<Malinho> jojo
<in0x> I wank at the moment
<Malinho> co to znamena?
<in0x> Teď honím
<in0x> lepší by bylo: I am wanking off at the moment
<Malinho> skus ted yesterday... pls...
<in0x> normálně to tam napiš že ti to poradil kámoš
<in0x> I was wanking off yesterday
<in0x> at yesterday
<Malinho> neco normalniho plis...
<in0x> fucking?
<Malinho> neee
<Malinho> yesterday
<in0x> sucking?
<in0x> I was fucking my bitch yesterday
<Malinho> no jasne
<Malinho> :D
<Malinho> hej sksu pls three times a week
<in0x> I fuck three times a week
<Malinho> ser na to pls...
<Malinho> raci neco normalniho pls.
<in0x> chytrý člověk si to předělá na něco normálního :D já mám dobrou náladu
<Malinho> to de videt
<Malinho> hej tos me dej neco normalniho matka na me uz rve
<in0x> pičo já nevím, mě už napadají jenom prasárny :D

Komentář: když po mě někdo něco chce večer... :D :D

<a> zdar, tož jaká
<b> celej víkend si válel šunky tak se na chvíli mazal učit
<a> no ty vole
<a> sem to podělal dneska všude možně
<a> jako v škole
<b> no nevím taky si říkáme vole ale jen na srazu po 30 letech
<a> eh?
<b> ten vůl to jen nechal zaplé a šel se učit

Komentář: oslovil sem kamošova otca vole :-)

<a> ahoj...
<a> zjistil jsem ze jsem materialisticky patriot
<a> pac jedinou mou laskou jsou kompy... taklze jsem materialista :D
<a> a taky jeste pivo... a pivo je narodni dedictvi... takze i patriot :D
<a> materialisticky patriot :D

Komentář: materialisticky patriot

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.