Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Maty991“

<a> Zdar, možu se zeptat: dostaneš se normálně na stránky fóra ***?
<a> já se tam totiž vůbec nemožu dostat... asi minutu to načítá a pak hodí chybu...
<b> zkus links
<a> tam mně to načte...
<b> no vidis =)
<b> links rulez =)
<a> links rulez hodí chybu... že /home/<a>/rulez neexistuje

<a> ty vole no to me podrz
<b> co je?
<a> ted se mi vypnul komp
<b> no a?
<a> neni ti divny ze si s tebou porad pisu?
<b> no vlastne jo, co se stalo
<a> zastavily se pevny disky, vetracky a nesviti zadna ledka v bedne
<b> oni si ty windowsy neuvedomily ze maj bejt mrtvi?
<b> to sem jeste nevidel
<a> to by me zajimalo jak dlouho to vydrzi
-!- a has quit
<b> moc dlouho ne jak vidim

Komentář: klinicka smrt

<a> Když to nebudeš stahovat z netu, tak to budeš stahovta z mailu, jakej je v tom rozdíl???
<b> Zdar, já myslím, že v tom, je rozdíl, protože, asi 100 MegaBajtů, se z Internetu, stahuje, dlouho, a teď, nevím, jestli z E-Mailu, to už zavisí, jen na rychlosti Harddisku, mám takový pocit, že jo, takže, z E-Mailu, se stáhne, asi tak těch 100 MegaBajtů, písniček, PUNKerky a ROCKerky, Avril Lavigne, z B-Side, asi tak za 2 Vteřiny, alespoň, snad na mém, počítači, který má rychlost, Harddisku, podle programu Nero Burning ROM, asi tak 50 MegaBajtů, za vteřinu, no né, kecám, ve skutečnosti, má 55 MegaBajtů, za vteřinu, ale tak, to jen, tak přibližně, aby se to, lépe, počítalo, na, a z Internetu, třeba, který má rychlost, DownLoad, asi tak aby se to lépe, počítalo, tak DownLoad, asi tak 800 KbPs, což, je, asi 1 MegaBajt za 10 Vteřin, tak pak, 100 MegaBajtů, se stahuje, asi 1000 Vteřin, takže, celých, těch 100 MegaBajtů, se stáhne, z Internetu, za asi až 16 Minut a 40 Vteřin, a z E-Mailu, ale možná, jen za dvě vteřiny, a to je, sakra, podstatný, rozdíl, prostě no!

Komentář: no comment

<Kosmotrotl> znas nejakej dobrej antispyware?uz mam v pc 4dny spyware a nemuzu se ho zbavit
<Lazarus> :P
<Lazarus> na linuxy nejsou viry :D
<Lazarus> ja nevim ja spye nikdy nemel...
<Lazarus> ja pouzival NOD32 + comodo firewall... a nemel jsem to nikdy zavirovany...
<Lazarus> pac jsem mel dany at se me to pta na vsechny akce...
<Kosmotrotl> ja mam na firewallu nastaveny at vsechno povoluje
<Kosmotrotl> pac me nebavi to furt povolovat a zakazovat
<Lazarus> proc mas tedy firewall?
<Lazarus> :D

Komentář: proste "kosmo-TROTL!!!"

<a> fuuu
<a> to ne
<a> konec,
<a> otvaram okno
<a> uz mam otvorene
<a> skacem...
<a> padaaaaaaaam
<b> lol
<a> *bac*

<Bones> a co :D
<Bones> tancuju mi kozy turunturun
<Bones> juj to ne tebe
<Bones> :D

Komentář: stava sa xD

<helb> jinak sem se ptal toho taty...
<helb> dost divne na me koukal, ale prej to asi legalni bude

<JarkaMrdalka> a je to welky ten program?
<Vojta> tos... velky... jo no... tak docela jo
<Vojta> tos na cd
<JarkaMrdalka> aha... hm...
<JarkaMrdalka> a wypalis mi to a jak budu w brne???
<Vojta> yo
<JarkaMrdalka> super, diky bejku, ty mas dycky odpowed na me problemy, jsi nejlepsi, mas ume jeden analni styk
<Vojta> ty si chuj :D :D

Komentář: bez komentáře

<ona> jen mě rozčiluje, že nenazýváte věci pravými jmény
<on> např.???
<ona> např - sluší ti to = chci se s tebou vyspat
<ona> miluju tě = chci se s tebou vyspat
<ona> vezmeš si mě? = budeš se mnou píchat do konce života???
<ona> vy totiž nemáte rádi - jste jen rádi, že s váma někdo zadarmo souloží
<on> asi tě miluju!

<Nemo> ted mam na praci neco dulezitejsiho, treba 15 dil 2. serie prison break
<Nemo> ­se na to nekdy juknu, ale ted sleduju, zacina to bejt konecne zajimavy, ne jako prvni serie, a hlavne in original is good
<Nemo> chtel bych do rana nez pujdu do prace jeste zbytek druhy serie­
<GanDy> lol­
<Nemo> od desiti makam tak to chci dokoukat :-D
<Nemo> serie ma 22 dilu
<Nemo> cuzz

Komentář: závislost :-))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.