Hlášky hodnocené záporně uživatelem „LukeUp“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

<a> Požiar na Luníku IX: Hasiči bojovali s ohňom, Rómovia na nich útočili. Hádzali najmä deti.
<a> Preco som si myslel ze romovia hadzali po hasicoch deti? :D

<a> Pane profesore? Kdy nám opravíte ty zápočtové testy?
<b> Nevím, o půlnoci pouštějí Cataclysmu.

Komentář: vysoká škola :)

<a> čau, víš jak jsem předevčírem opět zaspal do práce, ne?
<a> no, tak jsem si potom hned cestou z práce šel koupit pořádnej budík.. za 500kč i s rádiem!
<b> super :D takže teď už to bude dobrý, jo? :D
<a> ..skoro hodinu mi trvalo naladit to debilní rádio..ale nakonec se mi to podařilo.. no a samou radostí jsem zapomněl nařídit ten blbej budík...
<b> ty si pako :D takže??
<a> takže jdu v pondělí zase na pracák..

Komentář: kamarád ve zkušebním období :)

<theSquirt> omg ten <b> je takovej magor. Sel dneska do Datartu a ukrad tam mys k notebooku. Z ty krabicky vytahnul bezpecnostni cip a nevedel co s nim tak ho strcil do kapsy, takze samozrejme u vychodu zapipal a musel zuaplatit litra :D

<a> sakra, už bych se měl oholit
<b> proc? jeste vcera si rikal jak je ti teplo s fousama
<a> no jo, ale dneska jsem stál v obchoďáku a nějaké malé děcko na mě - ahooj, čerte...

<Vocko> Vykládal Tom, jak byli kluci z Brna v Praze
<Vocko> Čekali na tramvajové zastávce a se jich ptá nějaký pán, že na co (asi myslel číslo)
<Vocko> Tom bez váhání, že na šalinu
<Vocko> Načež pán odvětil... "Jó na šalinu? Tak to si počkáš..."

<a> Linux je budoucnost nejsložitějh počítačů a umělé inteligence
<b> jak přesně to myslíš?
<c> že terminátor bude opensource

<a> Mám problémy se zákonem zachování hmotnosti. Zejména své vlastní.

<a> ten google :D
<b> ?
<a> nemužu najít klíče
<a> za chvilku se na to vyseru a jdu na komp
<a> z prdele napíšu klíče do google
<a> najednou odkaz skříně
<b> no?
<a> podivám se do skříně a ty klíče tam byly

Komentář: google powa :D

<RinTimTam> Otázka, kterou by si měla položit každá země dostatečně debilní na to aby se spoléhala na Francii, by neměla znít "Můžeme se na Francii spolehnout?", nýbrž "Jak dlouho bude trvat, než se Francie položí?". G. Kilber.
<RinTimTam> nebo: "Francouzská revoluce:Vítězství, především proto že protivníkem byli taktéž Francouzi." :D :D
<Lencule> hele, nech Francouze být... Co taková pověstná Légion étrangère (Cizinecká legie), hmm?
<RinTimTam> to je ale tím, že většina osazenstva JSOU cizinci...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.