Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Smetak“

<Hawker> tata zejtra jede na ukrajinu xD
<Screen> fakt?
<Screen> a koupí něco?
<Hawker> tak mu reknu zas o nejakej karton za 120kc xD
<Screen> prej už je tam taky zrdažili o 25kč
<Hawker> tak tve kartac Mvelbloudu za 120
<Screen> ty krávo... země zaslíbená
<Hawker> tech 145 je kurva hrpzne malo
<Hawker> taky tam jen chlastaj a huli xD
<Hawker> a maj tam moc velkou zimu
<Hawker> tam by se nedala pestovat trava

Komentář: ...někdo to bere z praktického hlediska

<a> oj... dal by som si pizzu.. ale s mäkčenom!
<b> pižžu?

Komentář: IT

<a> teď sem si na něco vzpomněl
<b> no poudej
* <a> is typing
<b> jéééééžiš, to zas bude :D
<a> jeden kluk od nás ze třídy ... takovej namachrovanej, avšak všichni se mu smějou :D poslouchá takový rychty ..menuje se to qlimax ... prostě klimax ... a to je pořád jak si to pouští doma na super reprácích že sousedi nadávaj a takový kecy ... a že si koupí nějakou super káru k 18 a dá si tam ty nejlepší repráky a bude to vosolovat atd... a místo toho přijel s tim samym co máte vy, to modrý :D akorát to má černý :D a teď se mu všichni smáli, že je to klimax kár :D atd ... a on je jakoby předseda třídy a zařizuje věci kolem maturáku a řikal že by chtěl na maturáku dýdžeje a ne kapelu ... tak teď někdo začal řikat že budeme mí klimaturáx :D ... a nedavno mě dostal jeden kluk když řek "myslíte že má v tom autě klimaxizaci?"
<b> :D:D

Komentář: máme (máma má) Fiat Cinqucento :D

* h4funGuest (webchat@177.93.broadband9.iol.cz) has joined #hack4fun.eu
* h4funGuest is now known as usrov_nick
<usrov_nick> „!bt“
<Psych4C> !uvarkafe
<Yoko|bot> Psych4C: "uvarkafe" could be Hned to bude jasnosti. Je libo smetanu?
<Psych4C> Mariposa, ako sa povie?
<usrov_nick> uvar si sam kafe ty k*k*t
* usrov_nick has quit (Quit: Page closed)

Komentář: za dobrotu na zobrotu

<on> ty kouris jen zdrave :D
<ona> Jo, ale jen mladyho
<on> ja jsem taky mladej :P :D

<a> Ty vole nenávidím ty skupiny na FB na téma rok 2012...
<b> Stejně konec světa bude až sním 10kg hrášku a prdnu si!! :DD

<a> ne víš co já si vemu lucku bílou
<b> to by mohla bejt tvoje mama vole
<a> na starym kole se naučíš nejlíp jezdit :D
<b> jo, ale radsi se pred kamaradama projedu na libovym horskym kole za 60 tisic, nez na starym rezavym kole po dedovi

<a> moje budouci mlada http://www....
<b> si věříš
<a> uz natom pracuju
<b> začal ses mejt? :D
<a> zas tak moc ji nechci :D

<a> proč?
<b> protože je mi uplně blbě a jsem unnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> co je?
<b> sorry sekla se mi klavesnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<b> kurva! zasrannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
-!- <b> has quit
-!- <b> has joined
<a> :D:D:D:D nasere :D

Komentář: řešení?: vymáčkl sem z klavesnice N pak už sem to psal jen s ctr+c ctrl+v :D

<a> včera děda dělal na vernadě kytky na dušičky.. sem šla za ním myslím pro kleště, kosa jak prase.. říkám, tady je kosa, jak to tady můžeš vydržet?.. prej, to chci taky vidět jak to vydržím, si asi udělám jednu kytku aji rovnou pro sebe

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 20 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.