Hlášky hodnocené záporně uživatelem „thadghost“

-!- a has joined
<a> Uff, jsem na důležité misi, přišel nepřítel, já popadnul Kalašnikov a schoval se do úkrytu!
...
<a> no dobře, je tu velkej pavouk tak jsem popadl notebook a schoval se na hajzl

<a> kamarat robi v anglicku
<a> a sme s nim isli na aute
<a> a brat sa ho pyta
<a> preco ides v protismere? :D

Komentář: anglicania su nebezpecny...

<a> ako vyzera ten tvoj skrecok
<theE> noha noha noha noha hlava penis oko oko ucho ucho usta fuz fuz fuz fuz fuz fuz chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp chlp

<amalka> pouzivas linux?
<ptc> to je ta hra s tymi tucniakmi?
<amalka> :D

<ona> idem spat
<ona> vstavam
<on> ty si rychla :D

Komentář: icq

<Tom-Molivan> kua nejak dlho formuluješ
<carlos> som bol srat...

<a> Happy, I´m so happy. It is beautiful. I love snow :-)
<a> zdarec
<b> blázne...
<a> co je?
<a> ajo už vím
<a> co dostaneš se zítra do školy
<b> jako já mám taky rád sníh, ale rozhodně kvůli němu nebudu mluvit anglicky...
<a> :-D

Komentář: Sníh dělá divy :-D

<Marthy> na nově je v osum "vem si mě" a na primě ve stejnej čas "ber nebo neber" :D

Komentář: Vem si mě, nebo neber

<a> pry o mě rozhlašuješ že jsem alkáč!!! :-)
<a> ??? :P
<b> to zas ne :-D
<a> noo jasně
<b> neblbni... to bych o tobe nikdy nerekl :-D
<b> doprdele, polil sem se pivem
<a> ty o mě máš co vykládat :-D

<akytamitka> noo jen nevim co ted
<dwbmb> Connection - connect
<akytamitka> jaaj
<akytamitka> nic takeho tu nenii
<dwbmb> ok, chvili pockam, nez to najdes a reknes "paneboze, ja sem to nevidela" :)
<akytamitka> ne neiii to taam
<dwbmb> jeste mam chvili cas :D
<akytamitka> noo paneboze a to nevidelaa

Komentář: @icq

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.