Hlášky hodnocené záporně uživatelem „pejda“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<on> Ahojky copak říkáš na 14 cm ?
<ona> že na mozek je to docela málo

<a> Já tam bejt, tak bych <b> tak vošukal
<b> Vo... co???
<a> No vo sloup, vo sedačku, vo trávu, vo cokoli!

<a> co to nosis na sobe?
<b> co jako?
<a> vzdyt jsi byl vzdycky rocker
<b> no a ted uz jsem rok hoper

<a> a ako v práci?
<b> no dnes ina story. Naši zákazníci nemajú chybu. Zákazník (podľa hlasu mladé ucho) sa rozčuľuje že mu nejde net, tak sa pýtam či mu na routeri bliká, svieti alebo nesvieti kontrolka WLAN. Zákazník na to že hej.
<a> debil :)
<b> najskôr som sa pobavil, potom naštval a nakoniec zamyslel čo mu odpovedať (nahravane a hodnotene hovory). Tak sa pýtam, či ma pochopil. On naštvany, že nieje každý génius ako ja.
<a> si mal povedať že nieje každy debil ako on heh
<b> som aj povedal ale inými slovami: vravím že je to triviálna vec ktorú zvládne každý školák. Potom už iba hulákal že sa bude sťažovať a zložil.
<a> a nemáš z toho zle?
<b> ešte nie, až na konci mesiaca keď to budú počúvať
* za hodinu..
<b> Tak ten debil sa stažoval. Nakoľko má zopár titulov pred a zamenom (právnik a neviem čo ešte), tak sa mi postaral až mám po bonusoch už teraz..
<b> dnes platíš ty
<a> oki :D

<On> jn to verim, hele a tak nechces prijet sem? I kdyby sem matka mela jet z prace, tak to stejne jeste nejakou dobu bude trvat.
<Ona> Uvidime, jestli slozime rdf hc, podlee toho se rozhodnu

Komentář: No nechtěli byste takovou kámošku taky? :D

<A> Nedávno jsem v televizi viděl nohejbalovej zápas - Messi a Tevez proti Maradonovi s Crespem a Maradona s Crespem vyhráli.
<B> No nediv se, když Crespo jedinej viděl přes síť.

Komentář: Pokud nejste fanoušci: Maradona 168cm, Messi 169, Tevez 168, Crespo 184 :)

<a> jaké pití s sebou dnes večer vezmeš?
<b> uvidíme ;)
<a> moc dobrý předpoklad při výběru alkoholu :)

Komentář: poprohibiční Silvestr :)

<a> zdar, co planujes na silvestra?
<b> čus ještě si nejsem jistej
<a> to my taky ne
<b> znáš to
<b> záleží na ženě ...
<a> no prave
<b> v tom je problem i u nas

<a> ... no a tak to bylo
<b> sahdrbjcsmobvasmbo iniuowr
<a> co blbneš ?!
<b> oeabinfvadsssqewrhtkzu,il.,khjmgtfdewa
<a> co to děláš sakra ??!
<b> Nic, čistim klávesnici ... xDDD

Komentář: úryvek z chatu na facu xD

<Cakel> To není tak snadný. Proč jsem kurva taková nula.
<Takechih> nejsi ani nula
<Takechih> ani kurva
<Takechih> na to jsi moc hnusnej...

Komentář: Nic nepomůže depresi lépe...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.