Hlášky hodnocené záporně uživatelem „KalamityJane“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

<a> NEMA NEKDO KLAVESNICI NA PRODEJ?
<b> Mám, ale bez caps locku.
<a> JA DRZIM SHIFT !!!

<ona> škola, na které studuješ je oficiálně na kolik let?
<on> na 5. Jako mam to na 3 a pak na 2
<ona> jojo..a co potom budeš?
<on> budu stastnej

<ona> Ach jo... :-(
<on> Ale copak?
<ona> Co když to stipendium nedostanu? :-(
<on> Prosimtě! Co když tě zítra přejede auto!?
<ona> Co když mě zítra přejede auto a to stipendium dostanu!!? :-O

<a> Právě jsem si uvědomil, že je třeba omezit závislost na IT technologiích. V hotelu jsem si chtěl dvěma prsty zvětšit obraz na zrcadle v koupelně...

<ona> Čůůz!:PP Hey dneska jsem tě viděla a slušelo ti to:-** Nezašel bys někam?
<on> Promiň, někoho mám.
<ona> Koho?:(((
<on> Svojí soudnost.

<a> Eva a Vašek - Cappucino
<b> Hej lidi žádná sláva, ale 100% lepší než Tokio Hotel !!!!
<c> To je jako říkat, že uhořet je lepší, než se utopit.

<A> Už máme skoro všechno zařízené na zítra ..
<B> svatba?
<A> jop
<B> Ty mám rád :D zadarmo se tam najíš a napiješ :D
<A> já sem taky měl...dokud sem se nerozhodl pořádat vlastní...

<a> Hele, pamatuješ jak v jednom díle SGA chtěl Rodney vystřelit z pistole a místo toho mu vypad zásobník?
<b> Jo, proč?
<a> Už vim, jakej je to pocit.
<b> Po koms' střílel?
<a> Po nikom, ale byl jsem na prázdniny u babičky a na koberci ležela mrtvá moucha.
<a> Tak babička řekla, ať tu mouchu vysaju, že ve skříni vedle mě leží příruční vysavač.
<a> Tak ho vezmu do ruky, poprvé v životě, koukám na něj a babička povídá, že se to zapíná tim šedivym.
<a> Vidim tam takovej velkej šedivej čudlík, tak řikám, že dobrý, že to chápu.
<a> To, že se ve skutečnosti zapíná takovym míň výraznym posouvacim jsem se samozřelmě dozvěděl až potom, co jsem jak dement došel doprostřed pokoje, tam triumfálně zmáčknul ten čudlik, čímž se mi ten vysavač rozpad na dvě půlky a všechen ten sajrajt z něj se rozsypal po pokoji.

<a> Proč když mě chytne déšť na zahradě při zalejvání si jako první řeknu: "Kruci, musím to dodělat než se rozprší pořádně!"? :D

Komentář: demence :D

<ona> život je jak žebřík do kurníku..krátký a posraný;):D
<on> jo ale vy slepice si po něm serete samy!;)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.