Hlášky hodnocené záporně uživatelem „OttoCZ“

<March_shIThead> Doslovný překlad toho, co jsi chtěla v té větě říct, by byl "we're making fun of him"
<March_shIThead> Ale to zase zní dost posměšně
<March_shIThead> Takže spíš
<Takk.> Nespim
<March_shIThead> Ale no tak!

<a> miláčku, moc se na tebe těším, večer bude sex,sex a sex..
<b> hmm, lásko, v tom případě jsi si měla narazit králíčka energizer

<klient> Dobry den, pred tremi mesicemi jsem si ve vasem e-shopu objednaval analni vibrator, ale stale nedorazil! Jak je to mozne?
<e-shop> Vazeny pane, nevim, na co si stezujete. Nekolik nasich vyznamnych klientu ceka na objednane zbozi jiz temer rok.
<klient> Delate si prdel?
<e-shop> Ano, proto ten vibrator jeste nedorazil.

Komentář: Spatny ICQ UIN..

<Oni> Holky!
<Oni> Slečny!
<Oni> Děvčata!
<Oni> Děvky!!!
<My> Drž hubu ty čuráku!
<Oni> A na děvku se ozveš!

Komentář: hawr...

<a> potřebuju skleněnku sehnat co nejrychleji
<b> co ?
<b> jakou skleněnku
<a> skleněnku no
<b> co tu cvrnkací kuličku ?
<b> skleněnou ,
<a> xD
<b> ?
<b> co j ?
<b> co je ?
<a> http://www.********.cz/sklenenka-16-cm/d-2809-c-23/
<b> čemu se směješ :D
<b> aha
<b> už chápu :D :D :D :D :D
<b> to dej na lamer.cz :D
<b> tvle tak to mě poser
<b> co s tím hulíš kurva ?

<Úchyl> Ahoj, seš vlhká?
<Holka> Neotravuj!
<Úchyl> Ty neotravuj!

Komentář: Demence dnešních dětí na FB

<a> co si myslis o pornu s nazvem: I was 18 50 years ago ?
<b> Před půl stoletím mě bylo 18... Mno úchylácká stránka mě říká, že ji vážně bude 18, logická stránka naznačuje, že to porno bude černobílé, reálná stránka říká, že to musí být porno s babičkama.

15:58:16 <Wolf> Ahoj, schválně jestli poznáš, kdo je na fotkách. http://***/akty_servirky_z_mistni_pizzerky
20:17:14 <M> Šukal bych.
15:58:22 <Wolf> Ahoj, schválně jestli poznáš, kdo je na fotkách. http://***/akty_servirky_z_mistni_pizzerky
20:26:16 <P> zdar..ježibaba z pizzerie..:-DDDDD

Komentář: Každý to vidí jinak.

<a> he2 1a2 se vyp5na15 c5s3a na 23avesn5c5 na n6tas4?D
<b> numlock?
<a> aha iksdeee

<L> jak dloho tady dneska budeš??
<K> dlouho
<L> fajn já taky ..hrozně se vyhejbám večeru ale nejde mi to ://
<L> pořád za mnou dolejzá :D
<L> sviňe jedna :DD

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.