Hlášky hodnocené záporně uživatelem „Zumongar“

<a> Tyvoe, *** si nainstalovala winXP... kdyz jsme odchazeli zbylo v CDromce instalacni CD... a kdyz to rano startovala tak nabehnul instalator a ona se jim hrdinne proklikala...
<a> Akorat ted nevim, jestli si naformatovala HDD se sytemem, nebo ten se vsema datama do skoly...
<b> Ty vole, ted jsem to pochopil! Ona nepreinstalovala virtual, ale zivy system. Tak to je na provaz.

Komentář: virtualni PC Vs. instalacni CD

<Quixote> Poker game: http://7316.kilohetunmdefase.com/9/2436/
<Quixote> New Parys Hilton party pics =) http://564.kilohetunmdefase.com/10/2115/
<Kubko> wtf?
<Kubko> si chytil nejaky virus nie?
<Quixote> Ja?!!!
<Quixote> Dost pochybujem, preco?
<Kubko> mi doslo do tebe:
<Kubko> 20.4.2007 9:20:53: Poker game:
<Kubko> http://7316.kilohetunmdefase.com/9/2436/
<Kubko> 20.4.2007 9:21:04: New Parys Hilton party pics =)
<Kubko> http://564.kilohetunmdefase.com/10/2115/
<Kubko> mozno nebolo od teba, ale vyzeralo to tak
<Quixote> Check this: http://8330.kilohetunmdefase.com/9/8562/
<Kubko> zase
<Kubko> Check this: http://8330.kilohetunmdefase.com/9/8562/
<Quixote> jj, to bude nejaky novy icq virus podla mna
<Quixote> Este stastie, ze som sa nenakazil
<Kubko> a kto mi to posiela?
<Quixote> Ja.
<Kubko> tak si sa nakazil nie?
<Kubko> co mas za klienta?
<Quixote> Mirandu. Nenakazil som sa, ja to posielam rucne
<Kubko> preco preboha?
<Kubko> chces nakazit moju mirandu?
<Quixote> No... Pretoze niesom sprosty
<Quixote> Kedze niesom sprosty, tak som sa nenakazil, aj ked by som sa mozno mohol. Lenze ja mam srdce. Je mi ho chudacika virika luto. Keby sa tak spravali vsetci tak proste zomrie. Tak ho preposielam rucne, nech ma radost.
<Kubko> aha pravda
<Kubko> poslem i ja
<Kubko> skusim aj cez ine media
<Kubko> napisem na pohladnicu

Komentář: IT klasik

<tomino> to vies ja som este stale zavisly od windowsu ono to chvilu potrva
<tomino> a ty nechces skusit linux?
<Arranion> niekedy inokedy teraz idem srat
<Arranion> shiting in progress....................12,8% complete :-)
<tomino> LOL
<Arranion> shiting in progress....................27,5% complete
<tomino> to bude velky shit
<Arranion> shiting in progress....................49,0% complete
<tomino> tak co skusis ten linux
<Arranion> shiting failed.......................retry? yes / no
<tomino> yes
<Arranion> initializing shiting...........................
................................................
................................................
................................................
................................................
................................................
....................................
<tomino> su -c "retry"
<Arranion> file corrupted...................operation impossibile
<tomino> c:/u format and continue with new instalation
<Arranion> *ROFL* formatovat creva to je system !
<tomino> sudo get download new Creva
<tomino> from http://rapidshare.com/files/2756889/__NOVE__CREVA__.rar.html
<Arranion> patch needed.....................unsupported blood format
<tomino> turn destruction mode on.set time on 5 minutes. start
<tomino> hoohohoho dolitals batmane
<Arranion> oooooooooooooooo! help! shit approaches in 4 minutes!
<Arranion> 3 min
<Arranion> 2 min
<Arranion> 1 min
<Arranion> 0 min
<Arranion> total mess
<Arranion> shits are everywhere

<a> dneska..
<a> chapes :)
<a> mali sme slovinu a nejake opakovanie zo zakladky ci sa pise spolu abo so spojovnikom. Ne a ucitelka diktuje...khintlac, Rakusko-Uhorsko a naraz ze dvanastrocna.
<b> a?
<a> a ja na celu tridu ze: "uuuuuu, dvanastrocna, mmmmmmm"
<a> :D
<a> Ako Homer ked zere koblizky :D
<b> lool, ale ved take su najlepsie chrumkavucke :P

<pharo> manzelka sa mi smeje ked som jej povedal aby klikla na vypinac v kuchyni

<nich> najlebsi windows je od microsoftu
<abba> kto inz to este vzraba ?
<nich> no linux ne ?

<ganjys> PAVOUKKKKKKKKKKKKKkkkkskdj fLK"Sf§ufsfjhdf jùs hfgpùzuíráe z+tgyhdgfjkdhf gùjyhdjgkùhdjfknbjvk nb

Komentář: co dodat :p

<(MUSO)> Jamartinsk www.prolamy.net tu najdes vysvetlenie jak si dat aktiv alebo passiv
<yoss> to si nemohol stihnut
<Jamartinsk> tak uz ozaj neviem, aj som to restartol. Ake mam mat nadstavenie pripojenie, priame, alebo ake???
<(MUSO)> Jamartinsk vlastne www.prolamy.com
<yoss> jj to by mohlo pomoct
<yoss> alebo ser na to a pozri si http://www.youtube.com/watch?v=7oe7r-JS1KY
<Jamartinsk> neviem po anglicky(((
<yoss> Jamartinsk: ty voe a klikol si vobec na tu linku co vlozil muso?
<Jamartinsk> ano klikol
<yoss> a co tam je po anglicky?
<Jamartinsk> vsetko

Komentář: to je ale lama

<S3DLONSo> ti neco ukazu jo?
<Peggie.11> jo!
<S3DLONSo> tak jo, otevri si google...
<S3DLONSo> http://www.google.com ;)
<S3DLONSo> spis? nebo uz to mas?
<Peggie.11> tak v tom se nevyznám!
<S3DLONSo> co?
<Peggie.11> no neumím s tím googlem pracovat
<S3DLONSo> lool

<Maro> cau
<@> nazdar
<Maro> ty si mnel jednou ve statusu ICQ ze necine procesy ti zabiraji 99 % CPU a mel si tam odkaz na program ktery ti to spraví! Mas ho jeste?
<@> jj, www.lamer.cz :-D
<Maro> a co on vsechno umi?
<@> no hodne vecí, hlavne rozosmiať :-D
<Maro> aj jaj tak ted nevim jestli si ho mam stahnout? :-D
<@> no skús, keď ti pôjde, stiahnem si ho aj ja :-D
<Maro> on ti nesel?
<@> jj, išiel, ale nemusel som ho sťahovať :-P
<Maro> :-/ :-D
<@> :-D na lamera s tebou
<Maro> :-D

Komentář: radšej ten lamer nesťahujte :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.